Planet Pure Silný odmašťovač 510 ml

Planet Pure Silný odmašťovač 510 ml

  • Značka: Planet Pure
  • Balení: 510 ml
  • Dostupnost: Skladem > 10 ks
  • Bez DPH 156 Kč

Univerzální odmašťovač Planet Pure s jemnou vůní citrusových plodů účinně a zároveň šetrně odstraní nečistotu téměř ze všech povrchů v domácnosti. Odmašťovač můžete použít koncentrovaný pro odstranění odolných nečistot i fleků či naředěný na údržbu velkých méně znečištěných ploch, jako jsou podlahy, obkladačky ale i nábytek či textilní potahy.

Díky přírodním tenzidům a esenciálním olejům s antibakteriálními schopnostmi můžete univerzální čistič použít pro údržbu většiny povrchů v kuchyni, koupelně i dílně a garáži. Ať v koncentrované nebo naředěné podobě spolehlivě odstraní nečistoty a mastnotu z keramických, dřevěných, akrylátových i textilních povrchů. Stačí, když odmašťovač naředíte a můžete s ním bez obav vyčistit fleky na sedačce či koberci.

Použitím univerzálního čističe Planet Pure nejen že perfektně vyčistíte celou domácnost, ale také nebudete zatěžovat životní prostředí, jako při použití klasických saponátů. Složky univerzálního čističe se za pomoci samočistící síly vody začnou rozkládat na látky přirozeně se vyskytující v přírodě.

Použití: Na silnou připečenou mastnotu či jiné nečistoty na sporáku/grilu naneste nezředěný odmašťovač a nechte působit alespoň 10 minut. Otřete vlhkým čistým hadříkem. Podle potřeby postup opakujte. Pro mytí méně znečištěných ploch jako jsou dlaždičky, podlaha nebo dokonce koberce nařeďte čistič s vodou v poměru 1:3.

Upozornění: Uchovávejte mimo dosah dětí.

Pravdivé složení a vlastnosti

Složení: Neiontové povrchově aktivní látky (5 %) , Ethanol1), Esenciální olej z pomerančové kůry, Esenciální olej z citronu, Limonen

1) Organic agriculture

Možné alergeny: Ethanol, Esenciální olej z pomerančové kůry, Esenciální olej z citronu, Limonen

Konzistence: tekutá

Obal: plastový

Složení: bez parfemace, vhodné pro vegany

Výrobce: PLANET PURE, Lochauerstr 2, 6912 Hörbranz Rakousko, tel: 43557384236, www.planetpure.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?

Čistič na koupelny

Čistič na koupelny s rozprašovačem je vhodný pro pravidelnou údržbu povrchů ze skla, keramiky, akrylátu i nerezu. Odstraňuje usazeniny a zbytky kosmetických produktů, mastnotu, vodní kámen i rez.