/    /    /    /  

Logona Štětec na barvení vlasů 1 ks

Značka:
Množství: 1 ks
Dostupnost: Skladem > 10 ks
Kategorie: Přírodní barvy na vlasy, Štětce na líčení
Produktová řada: Logona Hair Color
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
65
ks
Bez DPH 54 Kč

Logona Štětec na barvení vlasů 1 ks

Štětec pro barvení vlasů Logona vám pomůže snadno a precizně aplikovat barvu na vlasy po celé jejich délce. Pohodlně tak dosáhnete rovnoměrného nanesení barvicí směsi a tím pádem i kvalitního nabarvení vlasů.

Za pomoci oboustranného štětce na vlasy snadno nanesete barvu. Jedna strana štětce je totiž vybavena praktickým hřebínkem, kterým vlasy rozčešete a rozdělíte je na pěšinky, poté druhou stranou vybavenou štětcem ze syntetických štětin aplikujete barvu. Štětcem snadno vytvoříte rovnoměrnou vrstvu barvicí směsi, takže výsledný efekt bude maximálně přirozený a barva přirozeně vypadající.

Použití: Štětec použijte k nanesení barvy na vlasy. Po použití řádně umyjte vlažnou vodou a mýdlem.

Logona Štětec na barvení vlasů 1 ks

Štetec na farbenie vlasov Logona vám pomôže ľahko a precízne aplikovať farbu na vlasy po celej ich dĺžke. Pohodlne tak dosiahnete rovnomerného nanesenia farbiacej zmesi a tým pádom aj kvalitného nafarbenia vlasov.

Za pomoci obojstranného štetca na vlasy ľahko nanesiete farbu. Jedna strana štetca je totiž vybavená praktickým hrebienkom, ktorým vlasy rozčešete a rozdelíte ich na cestičky, potom druhou stranou vybavenou štetcom zo syntetických štetín aplikujete farbu. Štetcom ľahko vytvoríte rovnomernú vrstvu farbiacej zmesi, takže výsledný efekt bude maximálne prirodzený a farba prirodzene vyzerajúca.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: Plast, Syntetické štětiny
i
i

barva: neutrální
produktové řady: Logona Hair Color
složení: vhodné pro vegany

Výrobce

Logona Naturkosmetik und Heilmittel Hans Hansel GmbH
Zur Kräuterwiese
D-31020 Salzhemmendorf
Německo
www.logona-kosmetika.cz