/    /    /    /    /  

Lily Lolo Mineral Cosmetics Štětec na bronzer 1 ks

Značka:
Množství: 1 ks
Dostupnost: Skladem > 5 ks
Kategorie: Štětce na líčení
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
469
ks
Bez DPH 388 Kč

Lily Lolo Mineral Cosmetics Štětec na bronzer 1 ks

Štětec na bronzer Lily Lolo pomůže precizně aplikovat nejenom bronzer, ale i tvářenku přesně tam, kam potřebujete a to díky přesně zastřiženým syntetickým štětinám. Štětec je velice jemný a vhodný i pro tu nejcitlivější pokožku náchylnou k podráždění.

Hustý štětec na bronzer spolehlivě nabere potřebné množství líčidla a aplikuje jej v lehké vrstvě přesně tam, kam potřebujete. Se štětcem se velice snadno pracuje díky dlouhé dřevěné rukojeti, která vám skvěle padne do ruky a také jemným syntetickým štětinám. Štětec můžete použít nejenom pro aplikaci bronzeru na určité partie i na celý obličej, ale když nebudete mít po ruce jiný štětec, tak i na tvářenku a kompaktní pudr.

Použití: Štětcem naberte malé množství bronzeru a aplikujte jej na lícní kosti, čelo i špičku nosu. Rozetřete do ztracena.

Lily Lolo Mineral Cosmetics Štětec na bronzer 1 ks

Štetec na bronzer Lily Lolo Pomôže precízne aplikovať nielen bronzer, ale aj lícenku presne tam, kam potrebujete a to vďaka presne zastrihnutým syntetickým štetinám. Štetec je veľmi jemný a vhodný aj pre tu najcitlivejšiu pokožku náchylnú k podráždeniu.

Hustý štetec na bronzer spoľahlivo naberie potrebné množstvo líčidla a aplikuje ho v ľahkej vrstve presne tam, kam potrebujete. So štetcom sa veľmi jednoducho pracuje vďaka dlhej drevenej rukoväti, ktorá vám skvele padne do ruky, a tiež jemným syntetickým štetinám. Štetec môžete použiť nielen pre aplikáciu bronzeru na určité partie a na celú tvár, ale keď nebudete mať po ruke iný štetec, tak aj na lícenku a kompaktný púder.  


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: dřevo, Syntetické štětiny
i
i

obal: plastový

Výrobce

UNIT 3/4 Priory Tec Park
Saxon Way
HU13 9PB Hessle East Yorkshire
Velká Británie
www.lily-lolo.cz