Lily Lolo Mineral Cosmetics Štětec super kabuki 1 ks

Lily Lolo Mineral Cosmetics Štětec super kabuki 1 ks

  • Bez DPH 536 Kč

Štětec Super Kabuki je určený k aplikaci minerálních a sypkých pudrů. Je vyroben z ultra jemných syntetických vláken té nejvyšší kvality. Na rozdíl od přírodních štětců neztrácí své jemné vlasy.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Štětec Super Kabuki Lily Lolo Mineral Cosmetics je určený k aplikaci minerálních a sypkých pudrů. Je vyroben z ultra jemných syntetických vláken té nejvyšší kvality. Na rozdíl od přírodních štětců neztrácí své jemné vlasy, které jsou nezbytné pro rovnoměrnou aplikaci minerálního make-upu. Navíc je díky syntetickým štětinám vhodný i pro vegany.

Kabuki štětce jsou charakteristické svým tvarem. Mají původ v Japonsku, kde se zpočátku používaly pro líčení gejš, které měly vysoké nároky na výrazný, ale přesto přirozeně vypadající a bezchybný make-up s dlouhou výdrží.

Použití: Naberte štětcem malé množství líčidla a vklepejte jej do pokožky. Krouživými pohyby následně rozetřete do ztracena.

Detailní složení a vlastnosti

Složení: Syntetické štětiny, dřevo

Konzistence: pevná

Složení: vhodné pro vegany

Výrobce: UNIT 3/4 Priory Tec Park , Saxon Way , HU13 9PB Hessle East Yorkshire Velká Británie, www.lily-lolo.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

Super =) / Siala 23. 8. 2015 22:33

Můj první Kabuki štětec...a myslím, že zůstane i posledním, maximálně časem s novým dvojčetem... je totiž naprosto božíííííí =)

Skvělý! / Hana 3. 4. 2014 16:55

Bezkonkurenčně nejlepší kabuki štětec, který jsem kdy měla - kvalitní, hustota a délka vlasu přesně tak akorát a hlavně - jemňounký!

nadšení / Sandra 21. 3. 2016 16:24

Též můj první Kabuki štětec. Vůbec nelituji investice, naprostý požitek z líčení, zjistila jsem, jak nekvalitní štětce jsem předtím používala, nanášení minerálního makeupu s ním jde úplně samo. Mohu jenom doporučit, už nebudu kupovat jiný :-)

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?