/    /    /    /    /  

Barbara Hofmann Štětec na oční linky 17,5 cm

Eyeliner Brush

Značka:
Množství: 17,5 cm
Dostupnost: Skladem > 50 ks
Kategorie: Štětce na líčení
Produktová řada: Barbara Hofmann Redwood Vegan
Certifikáty: VEGAN
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
136
ks
Bez DPH 112 Kč

Barbara Hofmann Štětec na oční linky 17,5 cm

Zkosený syntetický štětec na oční linky Barbara Hofmann s luxusní rukojetí ze sekvojového dřeva precizně aplikuje gelové i kompaktní pudrové produkty. Štětec lze použít nejen pro vytvoření linek na mokro i na sucho, ale také na vytvarování a dokreslení obočí. Se štětcem se snadno manipuluje díky hustým syntetickým štětinám, které jsou zárukou nejenom pohodlné aplikace, ale také ohleduplnosti vůči životnímu prostředí i zvířatům.

Jemný syntetický štětec na oční linky precizně nanese produkty na gelové i pudrové bázi díky pečlivě zastřiženým syntetickým štětinám. Za jejich pomoci snadno vytvoříte tenkou i silnější linku. Se štětcem se lehce manipuluje díky kvalitním štětinám, ale také 17,5 centimetru dlouhé rukojeti ze sekvojového dřeva. Ta perfektně padne do každé ruky a udělá z každého líčení příjemný rituál.

Použití: Na štětec naberte malé množství gelových či pudrových linek a aplikujte je podle linie horních i dolních řas. Pro pohodlnější nanášení pudrových nebo zapečených linek můžete štětec lehce namočit ve vodě.

Tip: Aby štětec vydržel dlouho sloužit a neroznášel po obličeji bakterie, pravidelně jej myjte ve vlažné vodě a jemném mýdle. Poté štětec osušte čistým ručníkem a nechte uschnout ve svislé poloze na volném vzduchu.

Barbara Hofmann Štětec na oční linky 17,5 cm

Skosený syntetický štetec na očné linky Barbara Hofmann s luxusnou rukoväťou zo sekvojového dreva precízne aplikuje gélové a kompaktné púdrové produkty. Štetec možno použiť nielen pre vytvorenie liniek na mokro a na sucho, ale aj na vytvarovanie a dokreslenie obočia. So štetcom sa ľahko manipuluje vďaka hustým syntetickým štetinám, ktoré sú zárukou nielen pohodlnej aplikácie, ale aj ohľaduplnosti voči životnému prostrediu i zvieratám.

Jemný syntetický štetec na očné linky precízne nanesie produkty na gélovej a púdrovej báze vďaka starostlivo zastrihnutým syntetickým štetinám. Za ich pomoci ľahko vytvoríte tenkú aj silnejšie linku. So štetcom sa ľahko manipuluje vďaka kvalitným štetinám, ale aj 17,5 centimetra dlhej rukoväti zo sekvojového dreva. perfektne padne do každej ruky a urobí z každého líčenia príjemný rituál.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: Sekvojové dřevo, Syntetické štětiny
i
i

barva: hnědá
produktové řady: Barbara Hofmann Redwood Vegan

Výrobce

Barbara Hofmann GmbH
Kautz 50
36103 Flieden
Německo
tel: +490666196320
http://www.barbarahofmann.de