/    /    /    /    /  

Barbara Hofmann Štětec na rty, do kabelky 11 cm

Lip Brush, retractable

Značka:
Množství: 11 cm
Dostupnost: Skladem > 50 ks
Kategorie: Štětce na líčení
Produktová řada: Barbara Hofmann Bamboo Vegan
Certifikáty: VEGAN
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
246
ks
Bez DPH 203 Kč

Barbara Hofmann Štětec na rty, do kabelky 11 cm

Praktický skládací syntetický štětec na rtěnku Barbara Hofmann se díky svým malým rozměrům vejde do každé kabelky a spolehlivě pomůže upravit líčení kdykoliv během dne. Jemný štětec precizně nanese výraznou rtěnku i vykonturuje obrys rtů, lze jej použít ale i pro aplikaci lesku. Se štětcem se snadno manipuluje díky hustým syntetickým štětinám, které jsou zárukou nejenom pohodlné aplikace, ale také ohleduplnosti vůči životnímu prostředí i zvířatům.

Skládací štětec nezabere mnoho místa a můžete jej tak mít neustále po ruce. Jemné syntetické štětiny snadno a zároveň spolehlivě nanesou krémové rtěnky, tekuté lesky a vytvoří i tenkou konturku. Se štětcem se velice snadno manipuluje nejenom díky precizně zastřiženým štětinám, ale také 11 centimetrů dlouhé kovové rukojeti. Ta je vyrobena z odolného kovu, který v pořádku přečká i časté přenášení v kabelce.

Použití: Za pomoci štětečku naberte potřebné množství rtěnky či lesku a rovnoměrně naneste na rty.

Tip: Aby štětec vydržel dlouho sloužit a neroznášel po obličeji bakterie, pravidelně jej myjte ve vlažné vodě a jemném mýdle. Poté štětec osušte čistým ručníkem a nechte uschnout ve svislé poloze na volném vzduchu.

Barbara Hofmann Štětec na rty, do kabelky 11 cm

Praktický skladací syntetický štetec na rúž Barbara Hofmann sa vďaka svojim malým rozmerom vojde do každej kabelky a spoľahlivo pomôže upraviť líčenie kedykoľvek počas dňa. Jemný štetec precízne nanesie výrazný rúž a vykonturuje obrys pier, možno ho použiť ale aj pre aplikáciu lesku. So štetcom sa ľahko manipuluje vďaka hustým syntetickým štetinám, ktoré sú zárukou nielen pohodlnej aplikácie, ale aj ohľaduplnosti voči životnému prostrediu i zvieratám.

Skladací štetec nezaberie veľa miesta a môžete ho tak mať neustále po ruke. Jemné syntetické štetiny ľahko a zároveň spoľahlivo nanesú krémové rúže, tekuté lesky a vytvoria aj tenkú kontúrku. So štetcom sa veľmi ľahko manipuluje nielen vďaka precízne zastrihnutým štetinám, ale aj 11 centimetrov dlhej kovovej rukoväti. Tá je vyrobená z odolného kovu, ktorý v poriadku prečká aj časté prenášanie v kabelke.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: Syntetické štětiny
i
i

barva: stříbrná
produktové řady: Barbara Hofmann Bamboo Vegan

Výrobce

Barbara Hofmann GmbH
Kautz 50
36103 Flieden
Německo
tel: +490666196320
http://www.barbarahofmann.de