/    /    /    /  

Šungit sada 150 g

Značka:
Množství: 150 g
Kategorie: Úprava vody
Hodnocení:
zatím nehodnoceno

Zboží je trvale vyřazeno.

Šungit sada 150 g

Aktivátor vody a přírodní filtr.

Od diamantu a grafitu se šungit liší svou molekulární strukturou. Molekuly jsou tvarem podobné fotbalovému míči a nazývají se FULLERENY - je to třetí známý typ formy uhlíku. Molekuly obsahují atomy C60. Šungit je jediný nerost na Zemi, který léčebné fullereny obsahuje.
Karelský šungit je uložen v nejstarších vrstvách zemské kúry, jejichž stáří je více než 2 miliardy let. Jeho kosmický puvod je díky vysoké koncentraci fullerenů velice pravděpodobný, protože podobné mimozemské fullereny byly nalezeny také v meteoritech. O důležitosti odhalení fullerenů hovoří i fakt, že skupina anglických vědců za jejich objev získala Nobelovu cenu. Ukázalo se, že při vzájemném působení s vodou, má šungit léčebné vlastnosti. Přetváří vodu na biologicky aktivní. Voda s energoinformační matricí šungitu pomáhá pracovat všem biologickým strukturám organizmu, aniž by potlačovala zdravé buňky. Fulleren je nejvýkonnější a dlouho působícím antioxidant a zároveň univerzální sorbent. Jeho schopnosti čistit vodu od škodlivých příměsí se skutečně nic nevyrovná. Dokáže současně dodávat organizmu prospěšné stopové prvky a makroprvky a pohlcovat škodlivé.

Šungitová voda je skvělý, naprosto přírodní nápoj, který získáte úpravou běžné vody z vodovodního kohoutku bez složitých procedur a nákladů. Pokud o šungitu zatím nic nevíte, doporučujeme přečíst si informace zde.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: Šungit
i
i

konzistence: pevná
přebal: papírový
specifická označení: tradiční ruská medicína