/    /    /    /    /  

Sonett Tekuté mýdlo na ruce růže 300 ml

Značka:
Množství: 300 ml
Dostupnost: Skladem > 5 ks
Další velikosti: 1 l / 329 Kč
Kategorie: Tekutá přírodní mýdla
Certifikáty: ECO CONTROL, ECO GARANTIE, VEGAN
Hodnocení:
4,0/5 1 hlas
Cena
169
ks
Bez DPH 140 Kč

Sonett Tekuté mýdlo na ruce růže 300 ml

Jemné tekuté mýdlo Sonnet s uklidňující vůní růží odstraní nečistoty z pokožky rukou, aniž by ji zbytečně vysušovalo či dráždilo. Obsažené rostlinné tenzidy se postarají o jemnou pěnu, která je šetrná k rukám i životnímu prostředí.

Základ tekutého mýdlo tvoří zmýdelněný olivový a kokosový olej. Ty při kontaktu s vodou vytvoří krémovou pěnu, která z pokožky účinně odstraní nečistoty i mastnotu, aniž by ji zbytečně vysušovala. Navíc, díky obsaženému růžovému oleji má mýdlo příjemnou nevtíravou vůni.

Přírodní složení mýdla bez přidaných chemikálií je vhodné i pro alergiky a osoby s citlivou pokožkou. Navíc, mýdlo zbytečně nezatěžuje životní prostředí a přírodu, neboť se při kontaktu s odpadními vodami začne ihned rozkládat na přirozeně se vyskytující látky.

Použití: Malé množství mýdla naneste na navlhčené ruce a napěňte. Vydatně opláchněte čistou vodou.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Aqua, Potassium Olivate1), Potassium Cocoate1), Alkylpolyglucoside, Alcohol, Glycerin1), Citrate, Rosa Damascena Flower Extract1), Cymbopogon Martini Oil1), Pelargonium Graveoleus Oil1), Lavandula Hybrida Oil1), Cymbopogon Flexuosus Oil1), Balsamum Dipterocarpi
1) Organic agriculture
i
i

konzistence: tekutá
obal: plastový
vůně - druh: růže

Výrobce

Sonett OHG
Ziegeleiweg 5
D-88693 Deggenhausen
Německo
www.sonett-drogerie.cz