/    /    /  

Acorelle Toaletní voda Gardenia

Značka:
Množství: 3 ml, vonný kapesník
Dostupnost: Skladem > 5 ks
Další velikosti: 50 ml / 507 Kč
Kategorie: Toaletní vody, Vzorky toaletních vod
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
35
ks
Bez DPH 29 Kč

Acorelle Toaletní voda Gardenia

Toaletní voda Gardénie Acorelle se vyznačuje magickým aromatem výrazné gardénie, která jí dodává na opojnosti a je zároveň intenzivní i jemná. Její omamná květinová vůně vás zahalí jako jiskřivý závoj a spolu se sladkými tóny hřejivé vanilky dodá harmonický dojem plný elegance. Vyvážená kompozice je doplněna o svěží pomerančový květ, bergamot a kokos spolu s přitažlivým základem pudrového mošusu. 

Přírodní parfémy Acorelle kombinují vlastnosti aromaterapie a účinky éterických olejů. Mix přírodních vůní vás pohltí a jejich rafinované tóny vám ukážou, že příroda voní svěže a autenticky, zeleně a vzdušně, intenzivně a nově, tak nějak lépe. Éterické oleje mají velmi intenzivní účinky, voní prudce a silně, ale jejich kombinace v osvěžující parfémové vodě Acorelle vás naprosto pohltí svou jemnou a něžnou alternací autenticky přírodních vůní. Uvolněte se, relaxujte, užijte si to.

Použití: Naneste na prokrvená místa pokožky, jako je krk, zápěstí či za ušními lalůčky.

Acorelle Toaletní voda Gardenia

Toaletná voda Gardénia Acorelle sa vyznačuje magickou arómou výraznej gardénie, ktorá jej dodáva na opojnosti a je zároveň intenzívna a jemná. Jej omamná kvetinová vôňa vás zahalí ako iskrivý závoj a spolu so sladkými tónmi hrejivej vanilky dodá harmonický dojem plný elegancie. Vyvážená kompozícia je doplnená o svieži pomarančový kvet, bergamot a kokos spolu s príťažlivým základom púdrového mošusu.

Prírodné parfumy Acorelle kombinujú vlastnosti aromaterapie a účinky éterických olejov. Mix prírodných vôní vás pohltí a ich rafinované tóny vám ukážu, že príroda vonia sviežo a autenticky, zelene a vzdušne, intenzívne a novo, tak nejako lepšie. Éterické oleje majú veľmi intenzívne účinky, voňajú prudko a silno, ale ich kombinácia v osviežujúcej parfumovej vode Acorelle vás úplne pohltí svojou jemnou a nežnou alternáciou autenticky prírodných vôní. Uvoľnite sa, relaxujte, užite si to.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Alcohol, Parfum, Aqua, Benzyl Salicylate, Benzyl Alcohol, Citral, Linalool, Limonene, Citronellol, Geraniol
i
i

konzistence: pevná
obal: plastový

Výrobce

Laboratoire Odysud
Allée du saylat - ZAC Agropole
47901 Agen cedex 9
Francie
tel: +33(0)5.53.66.90.89
www.laboratoire-odysud.fr