Les Fleurs de Bach Bio toaletní voda Odvaha 55 ml

Les Fleurs de Bach Bio toaletní voda Odvaha 55 ml

  • Bez DPH 764 Kč

Přírodní toaletní voda Audace dodává dostatek odvahy v obtížných situacích díky své povzbuzující vůni a účinkům Bachových květů. Její složení obsahuje pouze bio extrakty a alkohol z organické pšenice.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Přírodní toaletní voda Audace Les Fleurs De Bach dodává dostatek odvahy v obtížných situacích díky své povzbuzující vůni a účinkům Bachových květů. Její složení obsahuje pouze bio esenciální oleje a alkohol, jenž se získává z organické pšenice. 

Unikátní kombinace Bachových květů spolu se sladce vonícím indickým jasmínem, exotickým ylang-ylangem a kořenitým hřebíčkem uvolňuje stres, zbavuje napětí a pomáhá zklidnit dech. Toaletní voda pomáhá navracet dostatek sebedůvěry ve škole, v práci, odvahu při pohovoru či před vystoupením.

Toaletní voda obsahuje pečlivě vybrané esence, které vám dodají odvahu a rozhodnost. Wild Oat přináší jasný pohled na věc a vyšší cílevědomost. Centaury pro pozitivní přístup, proaktivitu a zahnání plachosti na ústup. Gentian pomáhá proti skleslosti a melancholii. Sclerantus podporuje esenci vaší výjimečnosti. Elm zlepšuje sebedůvěru a smysl pro zodpovědnost. Larch pro ještě větší podporu sebedůvěry a vytvoření chutě zvládnout cokoliv. Cerato napomáhá sebepoznání a zesiluje sebevědomí.

Použití: Naneste na prokrvená místa pokožky, jako je krk, zápěstí či za ušními lalůčky.

Detailní složení a vlastnosti

INCI: Alcohol1) (80 %) , Aqua (Water), Parfum (Fragrance), Bromus Ramosus Flower Extract1), Centaurium Erythraea Extract1), Gentianella Amarella Flower Extract1), Scleranthus Annuus Flower Extract1), Larix Decidua Flower Extract1), Ulmus Procera Flower Extract1), Ceratostigma Wilmottiana Flower Extract1), Benzyl Alcohol, Benzyl Benzoate, Citral, Citronellol, Eugenol, Geraniol, Limonene, Linalool

1) Organic agriculture

Možné alergeny: Alcohol, Parfum (Fragrance), Benzyl Alcohol, Benzyl Benzoate, Citral, Citronellol, Eugenol, Geraniol, Limonene, Linalool

Konzistence: tekutá

Obal: skleněný

Přebal: papírový

Složení: vhodné pro vegany

Vůně: sladká

Výrobce: Fleurs Essences et Harmonie, 53 rue des Batignolles, 75017 Paříž Francie, www.bachova-terapie.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?