Prohlédněte si vaše seznamy přání

Les Fleurs de Bach Bio toaletní voda Odvaha 55 ml

Les Fleurs de Bach Bio toaletní voda Odvaha 55 ml

Přírodní toaletní voda Audace dodává dostatek odvahy v obtížných situacích díky své povzbuzující vůni a účinkům Bachových květů. Její složení obsahuje pouze bio extrakty a alkohol z organické pšenice.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Přírodní toaletní voda Audace Les Fleurs De Bach dodává dostatek odvahy v obtížných situacích díky své povzbuzující vůni a účinkům Bachových květů. Její složení obsahuje pouze bio esenciální oleje a alkohol, jenž se získává z organické pšenice. 

Unikátní kombinace Bachových květů spolu se sladce vonícím indickým jasmínem, exotickým ylang-ylangem a kořenitým hřebíčkem uvolňuje stres, zbavuje napětí a pomáhá zklidnit dech. Toaletní voda pomáhá navracet dostatek sebedůvěry ve škole, v práci, odvahu při pohovoru či před vystoupením.

Toaletní voda obsahuje pečlivě vybrané esence, které vám dodají odvahu a rozhodnost. Wild Oat přináší jasný pohled na věc a vyšší cílevědomost. Centaury pro pozitivní přístup, proaktivitu a zahnání plachosti na ústup. Gentian pomáhá proti skleslosti a melancholii. Sclerantus podporuje esenci vaší výjimečnosti. Elm zlepšuje sebedůvěru a smysl pro zodpovědnost. Larch pro ještě větší podporu sebedůvěry a vytvoření chutě zvládnout cokoliv. Cerato napomáhá sebepoznání a zesiluje sebevědomí.

Použití: Naneste na prokrvená místa pokožky, jako je krk, zápěstí či za ušními lalůčky.

Ostatní kategorie: Bachovy parfémy a toaletky

Vůně: sladká

Výrobce: Fleurs Essences et Harmonie, 53 rue des Batignolles , 75017, Paříž, Francie

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni: Přihlásit se

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?