/    /    /  

Acorelle Toaletní voda Jasmín

Značka:
Množství: 3 ml, vonný kapesník
Dostupnost: Skladem > 5 ks
Další velikosti: 50 ml / 507 Kč
Kategorie: Toaletní vody, Vzorky toaletních vod
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
35
ks
Bez DPH 29 Kč

Acorelle Toaletní voda Jasmín

Toaletní voda Acorelle Jasmín působí přímo hypnotizujícím dojmem díky výrazné květinové vůni oslňujícího jasmínu, který jí dodává velice ženský a nezapomenutelný charakter. Kombinace s ovocnými tóny osvěžujícího jablka, sladké mandarinky a delikátní nektarinky dodává vůni svěžest a revitalizující účinky. Přitažlivý základ je tvořen pižmem, santalovým dřevem a lehkým aromatem pačuli, díky čemuž celá kompozice působí vyváženě a nadčasově. 

Přírodní parfémy Acorelle kombinují vlastnosti aromaterapie a účinky éterických olejů. Mix přírodních vůní vás pohltí a jejich rafinované tóny vám ukážou, že příroda voní svěže a autenticky, zeleně a vzdušně, intenzivně a nově, tak nějak lépe. Éterické oleje mají velmi intenzivní účinky, voní prudce a silně, ale jejich kombinace v osvěžující parfémové vodě Acorelle vás naprosto pohltí svou jemnou a něžnou alternací autenticky přírodních vůní. Uvolněte se, relaxujte, užijte si to.

Použití: Naneste na prokrvená místa pokožky, jako je krk, zápěstí či za ušními lalůčky.

Acorelle Toaletní voda Jasmín

Toaletná voda Acorelle Jazmín pôsobí priamo hypnotizujúcim dojmom vďaka výraznej kvetinovej vôni oslňujúceho jazmínu, ktorý jej dodáva veľmi ženský a nezabudnuteľný charakter. Kombinácia s ovocnými tónmi osviežujúceho jablka, sladkej mandarínky a delikátnej nektárinky dodáva vôni sviežosť a revitalizujúce účinky. Príťažlivý základ je tvorený pižmom, santalovým drevom a ľahkou arómou pačuli, vďaka čomu celá kompozícia pôsobí vyvážene a nadčasovo.

Prírodné parfumy Acorelle kombinujú vlastnosti aromaterapie a účinky éterických olejov. Mix prírodných vôní vás pohltí a ich rafinované tóny vám ukážu, že príroda vonia sviežo a autenticky, zelene a vzdušne, intenzívne a novo, tak nejako lepšie. Éterické oleje majú veľmi intenzívne účinky, voňajú prudko a silno, ale ich kombinácia v osviežujúcej parfumovej vode Acorelle vás úplne pohltí svojou jemnou a nežnou alternáciou autenticky prírodných vôní. Uvoľnite sa, relaxujte, užite si to.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Alcohol, Parfum, Aqua, Alpha Isomethyl Ionone, Benzyl Salicylate, Citral, Citronellol, Geraniol, Hydroxycitronellal, Limonene, Linalool
i
i

konzistence: pevná
obal: plastový

Výrobce

Laboratoire Odysud
Allée du saylat - ZAC Agropole
47901 Agen cedex 9
Francie
tel: +33(0)5.53.66.90.89
www.laboratoire-odysud.fr