/    /    /  

Acorelle Toaletní voda Kořeněné květy

Značka:
Množství: 3 ml, vonný kapesník
Dostupnost: Skladem > 5 ks
Další velikosti: 50 ml / 507 Kč
Kategorie: Toaletní vody, Vzorky toaletních vod
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
35
ks
Bez DPH 29 Kč

Acorelle Toaletní voda Kořeněné květy

Toaletní voda Acorelle Kořeněné květy vyniká svou elegancí a jedinečnou skladbou plnou kořeněných tónů v čele s pikantním černým pepřem, elemi a chilli pepřem, které jsou ovšem zjemněny sladkou omamnou vůní exotické vanilky. Smyslný základ ze santalového a světlého dřeva dodává toaletní vodě magické aroma a hřejivý podtón. Vůně vyvolává nezapomenutelný dojem a působí velice luxusně a žensky.

Přírodní parfémy Acorelle kombinují vlastnosti aromaterapie a účinky éterických olejů. Mix přírodních vůní vás pohltí a jejich rafinované tóny vám ukážou, že příroda voní svěže a autenticky, zeleně a vzdušně, intenzivně a nově, tak nějak lépe. Éterické oleje mají velmi intenzivní účinky, voní prudce a silně, ale jejich kombinace v osvěžující parfémové vodě Acorelle vás naprosto pohltí svou jemnou a něžnou alternací autenticky přírodních vůní. Uvolněte se, relaxujte, užijte si to.

Použití: Naneste na prokrvená místa pokožky, jako je krk, zápěstí či za ušními lalůčky.

Acorelle Toaletní voda Kořeněné květy

Toaletná voda Acorelle Korenisté kvety vyniká svojou eleganciou a jedinečnou skladbou plnou korenistých tónov na čele s pikantným čiernym korením, elemi a chilli korením, ktoré sú však zjemnené sladkou omamnou vôňou exotickej vanilky. Zmyselný základ zo santalového a svetlého dreva dodáva toaletnej vode magickú arómu a hrejivý podtón. Vôňa vyvoláva nezabudnuteľný dojem a pôsobí veľmi luxusne a žensky.

Prírodné parfumy Acorelle kombinujú vlastnosti aromaterapie a účinky éterických olejov. Mix prírodných vôní vás pohltí a ich rafinované tóny vám ukážu, že príroda vonia sviežo a autenticky, zelene a vzdušne, intenzívne a novo, tak nejako lepšie. Éterické oleje majú veľmi intenzívne účinky, voňajú prudko a silno, ale ich kombinácia v osviežujúcej parfumovej vode Acorelle vás úplne pohltí svojou jemnou a nežnou alternáciou autenticky prírodných vôní. Uvoľnite sa, relaxujte, užite si to.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Alcohol, Parfum, Aqua, Alpha Isomethyl Ionone, Hydroxycitronellal, Hydroxyisohexyl 3-Cyclohexene Carboxaldexyde, Limonene, Linalool
i
i

konzistence: pevná
obal: plastový

Výrobce

Laboratoire Odysud
Allée du saylat - ZAC Agropole
47901 Agen cedex 9
Francie
tel: +33(0)5.53.66.90.89
www.laboratoire-odysud.fr