/    /    /  

Florascent Toaletní voda Olong, Edition de Parfum 30 ml

Značka:
Množství: 30 ml
Dostupnost: Skladem 1 - 2 ks
Kategorie: Toaletní vody, Toaletní vody pro muže
Produktová řada: Florascent Edition de Parfum
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
1299
ks
Bez DPH 1074 Kč

Florascent Toaletní voda Olong, Edition de Parfum 30 ml

Toaletní voda Florascent Olong je velmi osobitá citrusová vůně, která vám přinese porci osvěžení každý den. Hlavu, tedy nestálou, prchavou složku toaletní vody, tvoří bergamot, pomeranč a citron s nádechem chladivé máty a společně vytvářejí hravou letní kombinaci. Srdce, které už je trvalou složkou, tvoří zelený čaj a ovocno - květinová vůně vonokvětky. Základem toaletní vody je v tomto případě cypřiš a dokonale utváří vonnou kompozici jehličnanovými tóny. Toaletní voda s lehce nahořklým citrusovým aroma je vhodná jak pro ženy, tak i pro muže.

Použití: Vůni aplikujte na suchou a čistou pokožku. Nanášejte zejména na více prokrvená místa, jako je krk, zápěstí či oblast za ušními lalůčky. Vůně se také dlouhou dobu drží ve vlasech, můžete tedy obláček vůně rozprášit nad hlavou a těsně kolem sebe, vůně tak vydrží celkově déle.

Upozornění: Hořlavina. Nikdy nepoužívejte v blízkosti otevřeného ohně. Pouze k vnějšímu použití. Zabraňte vniknutí do očí.

Florascent Toaletní voda Olong, Edition de Parfum 30 ml

Toaletná voda Florascent Olong je veľmi osobitá citrusová vôňa, ktorá vám prinesie porciu osvieženia každý deň. Hlavu, teda nestálu, prchavú zložku toaletnej vody, tvoria bergamot, pomaranč a citrón s nádychom chladivej mäty a spoločne vytvárajú hravú letnú kombináciu. Srdce, ktoré už je trvalou zložkou, tvoria zelený čaj a ovocno-kvetinová vôňa osmantu. Základom toaletnej vody je v tomto prípade cyprus a dokonale utvára vonnú kompozíciu ihličnatými tónmi. Toaletná voda s ľahko horkastou citrusovou arómou je vhodná pre ženy, ale aj pre mužov.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Alcohol, Aqua, Parfum, Limonene, Linalool, Citronellol, Geraniol, Coumarin, Citral, Eugenol, Benzyl Benzoate, Cinnamyl Alcohol, Benzyl Alcohol, Anise Alcohol, Benzyl Salicylate, Isoeugenol, Benzyl Cinnamate, Farnesol, Cinnamal, Evernia Prunastri Extract
i
i

konzistence: tekutá
obal: skleněný
přebal: papírový
produktové řady: Florascent Edition de Parfum

Výrobce

Roland Tentunian
Waldstrasse 91
76133 Karlsruhe
Německo
www.florascent.de