/    /    /    /  

Nástroje Zdraví Vegiwash na mytí ovoce a zeleniny 473 ml

Značka:
Množství: 473 ml
Dostupnost: Skladem > 10 ks
Kategorie: Úprava vody, Zdravé potraviny
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
240
ks
Bez DPH 198 Kč

Nástroje Zdraví Vegiwash na mytí ovoce a zeleniny 473 ml

Vegiwash Nástroje zdraví je skvělým pomocníkem a jistě ho využijete v každé domácnosti, zejména ovšem tam, kde se holduje čerstvému ovoci a zelenině. Kupované ovoce a zelenina jsou ve většině případů ošetřovány pesticidy, vosky či jinými chemikáliemi, které mohou mít po požití nepříznivý vliv na naše zdraví. Tyto chemické látky totiž nejsou rozpustné ve vodě, takže pouhé opláchnutí vodou nestačí.

Vegiwash byl speciálně vyvinut tak, aby z povrchu ovoce a zeleniny odstranil nechtěné chemikálie a jiné nečistoty, jako jsou výfukové plyny a oleje. Anylýzy prokázaly, že Vegiwash odstraní z povrchu ovoce a zeleniny až 97 % pesticidů.

Použití: Jednu polévkovou lžíci roztoku smíchejte se 3 litry vody. Ovoce či zeleninu omývejte po dobu 1 minuty. Poté ještě důkladně opláchněte čistou vlažnou vodou.

Nástroje Zdraví Vegiwash na mytí ovoce a zeleniny 473 ml

Vegiwash Nástroje zdravia je vynikajúcim pomocníkom a určite ho využijete v každej domácnosti, predovšetkým však tam, kde sa holduje čerstvému ovociu a zelenine. Kupované ovocie a zelenina sú vo väčšine prípadov ošetrované pesticídmi, voskami či inými chemikáliami, ktoré môžu mať po požití nepriaznivý vplyv na naše zdravie. Tieto chemické látky totiž nie sú rozpustné vo vode, takže iba opláchutie vodou nestačí.

Vegiwash bol špeciálne vyvinutý tak, aby z povrchu ovocia a zeleniny odstránil nechcené chemikálie a iné nečistoty, ako sú výfukové plyny a oleje. Analýzy preukázali, že Vegiwash odstráni z povrchu ovocia a zeleniny až 97 % pesticídov.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: Voda, Neiontové tenzidy, Kationtové povrchově aktivní látky, Extrakt z grapefruitových jader, Quaternium 15
i
i

konzistence: tekutá
obal: plastový

Výrobce

Blue step spol. s r.o.
Business Park Košíře, Jinonická 80
158 00 Praha 5
Česká republika
www.nastrojezdravi.cz