/    /    /    /    /  

Nobilis Tilia Vitamin A 20 ml

Značka:
Množství: 20 ml
Dostupnost: Skladem > 5 ks
Kategorie: Pleťové oleje
Hodnocení:
5,0/5 1 hlas
Cena
294
ks
Bez DPH 243 Kč

Nobilis Tilia Vitamin A 20 ml

Vitamin A Nobilis Tilia aktivně napomáhá regeneraci všech typů pleti, obzvlášť té zralé, zvyšuje elasticitu pokožky a chrání ji před známkami stárnutí. Vitamin A ale skvěle regeneruje i pigmentové skvrny, stroupky po akné a drobné jizvičky.

Vitamin A, neboli palmitate, posiluje všechny typy pleti, podporuje jejich pružnost i vitalitu a napomáhá udržet mladistvý pěstěný vzhled. Společně se sójovým olejem pronikne vitamin snadno hluboko do pokožky, kde regeneruje, podporuje tvorbu kolagenu a pomáhá tak eliminovat výskyt vrásek a chrání pokožku před ztrátou elasticity.

Použití: Pár kapek aplikujte na navlhčenou pokožku obličeje a lehce rozetřete. Vitamin můžete přidat i do svého oblíbeného pleťového krému či použít pod krém jako sérum.

Nobilis Tilia Vitamin A 20 ml

Vitamín A Nobilis Tilia aktívne napomáha pri regenerácii všetkých typov pleti, obzvlášť tej zrelej, zvyšuje elasticitu pokožky a chráni ju pred známkami starnutia. Vitamín A však výborne regeneruje aj pigmentové škvrny, chrastičky po akné a drobné jazvičky.

Vitamín A, alebo retinol, posilňuje všetky typy pleti, podporuje ich pružnosť a vitalitu a pomáha udržať mladistvý pestovaný vzhľad. Spoločne so sójovým olejom vitamín ľahko prenikne hlboko do pokožky, kde regeneruje, podporuje tvorbu kolagénu a pomáha tak eliminovať výskyt vrások. Takisto pokožku chráni pred stratou elasticity.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Glycine Soja Oil, Retinyl Palmitate
i
i

konzistence: tekutá
obal: skleněný
typy pleti: anti age, mastná pleť, normální pleť, smíšená pleť, suchá pleť

Výrobce

Nobilis Tilia, s.r.o
Vlčí Hora 147
407 46 Krásná Lípa
Česká republika
www.nobilis-tilia-kosmetika.cz