/    /    /    /  

Masmi Vložky Ultra Day z organické bavlny 10 ks

Značka:
Množství: 10 ks
Dostupnost: Skladem > 10 ks
Kategorie: Vložky
Certifikáty: BIO ECO COSMESI
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
118
ks
Bez DPH 98 Kč

Masmi Vložky Ultra Day z organické bavlny 10 ks

Vložky Masmi Ultra Day vás spolehlivě ochrání během menstruace a zároveň jsou velice pohodlné díky použité organické bavlně. Ta je nejenom skvěle savá, ale také velice jemná a nezpůsobuje nežádoucí podráždění. Vložky s křidélky Ultra Day spolehlivě absorbují i silnější krvácení a účinně zabrání nechtěnému protečení krve i při aktivním pohybu.

Denní vložky s křidélky jsou natolik spolehlivé a pohodlné vzhledem k použité organické bavlně. Ta je velice jemná, vysoce savá a hlavně nezpůsobuje podráždění citlivé sliznice. Při výrobě totiž nebyly použity agresivní chemické látky ani parfemace, takže si bavlna zachovává své nejlepší vlastnosti. Vložka spolehlivě přilne ke spodnímu prádlu díky křidélkům, které ji udrží na místě a poskytnou vám pohodlný pohyb bez omezení. Vložky Ultra Day vás tak spolehlivě ochrání během menstruace, dopřejí vám pohodlí i možnost aktivního pohybu bez omezení a současně jsou šetrné k jemným intimním partiím.

Upozornění: Při manipulaci s vložkou dodržujte hygienu rukou. Vložku pravidelně vyměňujte, nejpozději však po 12 hodinách.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: Bavlna
i
i

obal: papírový