Menstruační kalíšky

Menstruační kalíšek je vhodnou variantou ke klasickým hygienickým potřebám. Je pohodlnější, levnější a ekologičtější, navíc jej máte neustále po ruce připraven k okamžitému použití. Vhodný kalíšek můžete vybírat ze dvou až tří různých velikostí, a snadno tak zvolíte ten, který vám přesně padne a poskytne vám spolehlivou a hlavně pohodlnou ochranu.

Cena
Filtrovat produkty
Značky
Certifikáty
Složení
Cena
-
60 Kč
Sterilizační tablety vám pomohou s dezinfekcí menstruačního kalíšku i jiných silikonových pomůcek kdykoliv nemáte možnost jejich vyvaření. Postačí vám 100 ml vody a 15 minut času.
400 Kč
Uvedená fotografie je pouze ilustrační. Vyfoceno ve velikosti XL. Kalíšek MeLuna s kuličkou pro snadné vyndávání je díky svým rozměrům ideální volbou pro ženy, které ještě nerodily a které mají průměrně silné menstruač
560 Kč
Větší menstruační kalíšek L je vhodný pro všechny ženy starší 25 let i pro ty, které již rodily. Představuje velmi pohodlnou alternativu vložek či tamponů.
400 Kč
Uvedená fotografie je pouze ilustrační. Vyfoceno ve velikosti XL. Menší menstruační kalíšek opatřený očkem je díky svým rozměrům vhodný pro ženy, které ještě nerodily, a pro ty, které mají slabou menstruaci.