/    /    /    /    /  

BodhiSpa Výživný olej na vlasy 30 ml

Značka:
Množství: 30 ml
Dostupnost: Skladem > 5 ks
Kategorie: Vlasové oleje
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
285
ks
Bez DPH 236 Kč

BodhiSpa Výživný olej na vlasy 30 ml

Výživný olej na vlasy BodhiSpa je 100% čistou směsí kvalitních přírodních olejů, které rozzáří váš každodenní účes. Je kombinací kokosového, jojobového, avokádového, mandlového a makadamiového oleje. Ty jsou bohaté na důležité vitaminy a nenasycené mastné kyseliny, které jsou nezbytné pro zdravý vzhled vlasů i vlasové pokožky.

Olej na vlasy je díky přírodním olejům z kokosu, jojoby, avokáda, mandlí a makadamiových ořechů skvělým pomocníkem v péči o vlasy a pokožku hlavy. Tyto oleje obsahují vitaminy A, D, E a B, nenasycené mastné kyseliny a antioxidanty, jež vyživují vlasy, brání jejich vysoušení a poškozování a postarají se o jejich přirozený lesk. Zároveň pečují o citlivou pokožku hlavy, kterou vyživují, zklidňují a regenerují. Výživný olej se hodí pro každodenní péči o vaše kadeře.

Použití: Pár kapek oleje naneste rovnoměrně na vlasy od jejich poloviny ke konečkům. Můžete jej použít na suché i umyté, ručníkem vysušené vlasy.

Tip: Vlasový olej BodhiSpa lze využít také jako hloubkovou péči. Stačí ho nanést na suché vlasy po celé jejich délce a nechat 15-30 minut působit. Poté vlasy umyjte jako obvykle. V případě velmi suchých či silně poškozených vlasů lze olej použít také jako intenzivní noční kúru, přičemž se vlasy zabalí do ručníku.

BodhiSpa Výživný olej na vlasy 30 ml

Výživný olej na vlasy BodhiSpa je 100% čistou zmesou kvalitných prírodných olejov, ktoré rozžiaria váš každodenný účes. Je kombináciou kokosového, jojobového, avokádového, mandľového a makadamiového oleja. Tie sú bohaté na dôležité vitamíny a nenasýtené mastné kyseliny, ktoré sú nevyhnutné pre zdravý vzhľad vlasov i vlasovej pokožky.

Olej na vlasy je vďaka prírodným olejom z kokosu, jojoby, avokáda, mandlí a makadamiových orechov skvelým pomocníkom v starostlivosti o vlasy a pokožku hlavy. Tieto oleje obsahujú vitamíny A, D, E a B, nenasýtené mastné kyseliny a antioxidanty, ktoré vyživujú vlasy, bráni ich vysúšaniu a poškodzovaniu a postarajú sa o ich prirodzený lesk. Zároveň sa starajú o citlivú pokožku hlavy, ktorú vyživujú, upokojujú a regenerujú. Výživný olej sa hodí pre každodennú starostlivosť o vaše kučery.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: Kokosový olej, Jojobový olej, Avokádový olej, Mandlový olej, Makadamiový olej
i
i

konzistence: olejová
obal: skleněný
přebal: papírový
typy vlasů: poškozené vlasy, suché vlasy

Výrobce

Bodhi Herbal SPA Cosmetics
Bangkok
Thajsko
http://www.bodhicosmetics.com