Vytvořte si svůj seznam přání a pošlete ho Ježíškovi
Prohlédněte si vaše seznamy přání

Saloos Makadamiový olej 50 ml

Saloos Makadamiový olej 50 ml

Garantujeme 60 dní na vrácení nevhodných dárků!
Záruka dodání do Vánoc!

Makadamiový olej je vhodný pro kosmetické užití, má vynikající regenerační účinky a zvláčňuje suchou a namáhanou pokožku. Je skvělý pro vlasové zábaly.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Makadamiový olej Saloos je vhodný pro kosmetické užití, má vynikající regenerační účinky, pokožku zvláčňuje a uzamyká v ní hydrataci.

Makadamiový olej je skvělý jako masážní olej a jako základ do masážních směsí. Obsahuje vitaminy A, B a E. Snadno se vstřebává do pokožky, podporuje její přirozenou regeneraci, obnovu buněk a hojení. Vyživuje kůži a pomáhá ji udržet pružnou, vláčnou a elastickou. Je vhodný i pro dětskou pokožku. Hodí se k ošetření suchých a lámavých vlasů, které regeneruje a navrací jim opět pružnost a lesk.

Intenzivní výživa pro pleť

Makadamiový olej Saloos je jedním z méně známých olejů, ale překvapí vás svými vyživujícími účinky. Je velice jemný, avšak zároveň vydatný, proto uspokojí i tu nejnáročnější a suchou pokožku. Je vhodný pro všechny typy pleti a můžete ho používat jak na celé tělo, tak pro regenerační zábal vlasů, kterým dodá lesk a vitalitu. Olej vám ušetří místo na poličce v koupelně a je skutečně všestranný.

Relaxační masáž

Makadamový olej je skvělý pro péči o celé tělo, vynikající je pak pro masáže. Je dostatečně hutný a výborně se vstřebává do pokožky, umocní relaxační potenciál masáže a zanechá pokožku hedvábně jemnou. Makadamiový olej můžete používat samostatně nebo jej míchat s jinými oleji podle aktuálních preferencí. Můžete si jej i dotvořit vonnými esenciálními oleji.

Sametově jemná pokožka

Makadamiový olej Saloos je výjimečný svým obsahem mastných kyselin vysoké kvality, díky tomu je vhodný i na vysušenou pokožku, které navrací její přirozenou pružnost a vláčnost. Zároveň obsahuje antioxidační látky, které chrání buňky před poškozením a brání stárnutí pleti. Makadamiový olej stimuluje regenerační procesy, urychluje hojení a pokožku celkově revitalizuje. 

Použití: Pár kapek oleje aplikujte ráno a/nebo večer

Skladování: Skladujte v chladu.

Tip: Dopřejte si výživný vlasový zábal z makadamiového oleje. Do vlasů aplikujte větší množství oleje, zaměřte se především na délky a konečky. Důkladně olej vmasírujte a poté vlasy zamotejte a zabalte do ručníku. Nechte působit. Čím déle necháte olej na vlasech, tím lepší budou jeho regenerační účinky. Poté důkladně smyjte vodou a šamponem.

Výrobce: M+H, Míča a Harašta s.r.o., Terronská 19 , 160 06, Praha, Česká republika

Nenašli jste to pravé? Co tohle?