/  

Cattier x Mycí gel na obličej pánský, kakao a máta 150 ml

Značka:
Množství: 150 ml
Kategorie:
Produktová řada: Cattier Homme
Hodnocení:
zatím nehodnoceno

Zboží je trvale vyřazeno.

Cattier x Mycí gel na obličej pánský, kakao a máta 150 ml

Jemný čistící gel bez mýdla je ideální pro denní čištění pleti od nečistot a kožního mazu. Póry pleti se tak udržují v optimální kondici a funkci. Osvěžující gel využívá výtažků z kakaa, máty a BIO eukalyptu. Tyto rostliny jsou vybrány tak, aby pleť optimálně připravily i pro holení. Umí totiž šetrně odstranit odumřelé buňky a nečistoty z pleti a tím připravit pleť pro hladké oholení. Zlatým hřebem složení je však arganový olej, který je vysoce ceněn pro své regenerační a zpružňující účinky.

certifikáty: ECOCERT, CHARTE COSMEBIO
vhodné pro: čištění pokožky
konzistence: gelová
barva: bílá
balení: plastový obal

použití: Aplikujte na pokožku, rozetřete a opláchněte vlažnou vodou.
složení: Aqua, Mentha Piperita Extract*, Sodium Coco-glucoside Tartrate, Glycerin, Cocamidopropyl Betaine, Théobroma Cacao Extract, Zingiber Officinale Extract, Elettaria Cardamomum Extract, Piper Nigrum Extract, sodium Benzoate, Benzyl Alcohol, Parfum, Eucalyptus Globulus oil*, Argan Oil Polyglycerylesters, Lactic Acid, Potassium Sorbate, Limonene, Linalool
*z ekologického zemědělství

země původu značky: FRANCIE
charakteristika značky: Společnost Cattier založil v roce 1968 Pierre Cattier, jeden z iniciátorů hnutí za harmonizaci člověka a přírody. Fascinován alternativní medicínou, zajímal se hlavně o vývoj výrobků na bázi jílu a to jak pro kosmetické tak pro léčebné účely. Jako vizionář naučil mnoho svých současníků používat jednoduché a přírodní látky.V roce 1987 farmaceut a kosmetolog Daniel Aressy, specialista na přírodní kosmetiku, nastupuje do vedení společnosti a pokračuje ve filozofii zakladatele. Navíc vyvíjí nové a stále lepší výrobky na bázi přírodních látek. Pod jeho vedením se společnost orientuje na ekologickou a biologickou kosmetiku a připojuje se k asociaci COSMEBIO. Od svého založení je v laboratořích přírodní kosmetiky Cattier kladen důraz na know-how a na snahu pomoci abychom se cítili krásně, příjemně a zdravě. Citlivost k přírodě a snaha podělit se se spotřebiteli o blahodárné účinky přírody aniž by byla ničena vedly laboratoře Cattier k vyvinutí řady výrobků pro krásu, hygienu a péči certifikovaných BIO, které jsou přírodní, šetrné, příjemné a účinné.

kontakt na výrobce:
Pierre Cattier Paris
16 Rue Gutemberg
91070 Bondoufle
France
www.laboratoirecattier.fr

upozornění: Popisek může obsahovat chyby, například ve složení. Pokud jste našli v popisku chybu, kontaktujte nás prosím jednou z následujících možností - kontakt.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

produktové řady: Cattier Homme

Výrobce

Pierre Cattier Paris
16 Rue Gutemberg
91070 Bondoufle
Francie
www.laboratoirecattier.fr