/    /    /    /  

Nobilis Tilia Zubní prášek citron 30 ml

Značka:
Množství: 30 ml
Dostupnost: Skladem > 5 ks
Kategorie: Zubní prášky
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
154
ks
Bez DPH 127 Kč

Nobilis Tilia Zubní prášek citron 30 ml

Zubní prášek Nobilis Tilia je přírodní alternativou zubní pasty. Obsahuje hlívu ústřičnou, lékořici, třezalku a přírodní minerály, které jemně čistí chrup a zároveň udržují zubní sklovinu přirozeně bílou.

Základ zubního prášku tvoří přírodní minerály, které lehce odstraňují nečistoty i usazený zubní plak, aniž by poškodily sklovinu. Oxid křemíku, hliník a sodík, spolu s dalšími stopovými prvky působí na zdraví zubů. Zubní prášek jemně čistí chrup, má mírně abrazivní účinky a je vhodný k občasnému bělení zubů.

Obsahuje polysacharidy houby hlívy ústřičné - glukany. Působí protialergicky, imunostimulačně a radioprotektivně. Jsou vhodné pro užívání při zánětech v ústech. Třezalka má stahující a protizánětlivé účinky, přispívá tak ke zdraví dutiny ústní. Lékořice doplňuje chuť, harmonizuje a prodlužuje účinek ostatních bylin obsažených v zubním prášku.

Použití: Používejte k čištění a bělení zubů 1-2x týdně.

Nobilis Tilia Zubní prášek citron 30 ml

Zubný prášok Nobilis Tilia je prírodnou alternatívou zubnej pasty. Obsahuje hlivu ustricovú, sladké drievko, ľubovník a prírodné minerály, ktoré jemne čistia chrup a zároveň udržiavajú zubnú sklovinu prirodzene bielu.

Základ zubného prášku tvoria prírodné minerály, ktoré ľahko odstraňujú nečistoty aj usadený zubný plak bez toho, aby poškodili sklovinu. Oxid kremíka, hliník a sodík, spolu s ďalšími stopovými prvkami pôsobia na zdravie zubov. Zubný prášok jemne čistí chrup, má mierne abrazívne účinky a je vhodný na občasné bielenie zubov.

Obsahuje polysacharidy huby hlivy ustricovej - glukány. Pôsobí protialergicky, imunostimulačne a rádioprotektívne. Je vhodný na užívanie pri zápaloch v ústach. Ľubovník má sťahujúce a protizápalové účinky, prispieva tak k zdraviu ústnej dutiny. Sladké drievko dopĺňa chuť, harmonizuje a predlžuje účinok ostatných bylín obsiahnutých v zubnom prášku.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Zeolite, Pleurotus Ostreatus Extract, Aroma, Glycyrhizza Glabra Extract, Hypericum Perforatum Flower Extract
i
i

konzistence: sypká
obal: plastový

Výrobce

Nobilis Tilia, s.r.o
Vlčí Hora 147
407 46 Krásná Lípa
Česká republika
www.nobilis-tilia-kosmetika.cz