Saloos Airspray antitabák, Natur Aroma 50 ml

Saloos Airspray antitabák, Natur Aroma 50 ml

  • Bez DPH 103 Kč

Přírodní osvěžovač vzduchu Antitabák dodává jemnou vůni a neutralizuje nepříjemné pachy nejen způsobené cigaretovým kouřem. Obsahuje 100% čisté esenciální oleje a příjemně působí i na psychiku.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Přírodní osvěžovač vzduchu Antitabák Saloos je vhodný pro použití doma i ve veřejných místnostech, například v čekárně u doktora. Dodává jemnou vůni a neutralizuje nepříjemné pachy nejen způsobené cigaretovým kouřem. 

Osvěžující kompozice z esenciálních olejů pomáhá odstraňovat pach nejen z kouření. Zanechává velmi příjemnou vůni, odbourává stres i únavu, pročišťuje a zvlhčuje vzduch. Čistě přírodní produkt je vhodný k rychlé dezinfekci prostor, neutralizaci nepříjemných pachů, provonění bytů, restaurací, obchodů. 

Přírodní aroma spreje obsahují pouze čisté 100% esenciální oleje, které dodávají velmi autentickou přírodní vůni. Ta nejen že dodá místnosti příjemnou vůni, ale také působí aromaterapeuticky na naši psychiku. Vůně je příjemná a zlepšuje náladu. Vyberte si aroma sprej podle své nálady

Přírodní osvěžovač vzduchu

Airspray Saloos Antitabák příjemně provoní vaši domácnost a efektivně minimalizuje všechny nepříjemné pachy. Běžné osvěžovače vzduchu často obsahují potenciálně škodlivé syntetické ingredience, které mohou dráždit dýchací systém či způsobovat alergické reakce, osvěžovač vzduchu Saloos je ale jiný - obsahuje pouze směs esenciálních olejů, která provoní vzduch a nezatěžuje lidský organismus.

Příjemná vůně

Směs esenciálních olejů je sestavena tak aby neutralizovala veškeré nepříjemné pachy v domácnosti či ve veřejných prostorách, jako jsou například obchody či restaurace. Esenciální oleje nejen, že provoní vzduch, ale mají také komplexní aromaterapeutické působení a vytvářejí dojem příjemného prostředí. Osvěžovač vzduchu neobsahuje syntetickou parfemaci ani konzervanty či parabeny.

Neutralizace zápachu

Vonná varianta Antitabák výborně eliminuje nepříjemný zápach zejména z cigaretového kouře, je vhodná nejen pro domov, ale i pro veřejné prostory. Zápach z cigaret se ihned neutralizuje vyváženou směsí esenciálních olejů s osvěžující vůní, která má zároveň energizující účinky na psychiku a dodává dobrou náladu. Sprej také zvlhčuje ovzduší a je vhodný do prostor s vysušeným vzduchem.

Použití: Dle potřeby stiskněte rozprašovač a stříkněte osvěžovač do volných prostor, na polštář či sedačku v domácnostech, dětských pokojích, obchodech, kancelářích, čekárnách, školních zařízeních, autech apod.

Upozornění: Zamezte přímému vdechnutí a kontaktu s kůží a očima. Dráždivé. Uchovávejte mimo dosah dětí. Neskladujte v blízkosti tepelných zdrojů. Vysoce hořlavý, lehce vznětlivý. Nepoužívejte vnitřně.

Detailní složení a vlastnosti

INCI: Alcohol Denat., Parfum (Essential Oils), Limonene1), Citral1), Linalool1), Geraniol1)

1) Natural essential oils

Možné alergeny: Alcohol Denat., Parfum (Essential Oils), Limonene, Citral, Linalool, Geraniol

Konzistence: tekutá

Obal: skleněný

Produktové řady: Saloos Natur Aroma

Složení: vhodné pro vegany

Vůně: citrusová

Výrobce: M+H, Míča a Harašta s.r.o., Terronská 19, 160 06 Praha Česká republika, www.saloos-kosmetik.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?