Eliah Sahil Ájurvédský práškový šampon Amla-Shikakai, Bio 100 g

Eliah Sahil Ájurvédský práškový šampon Amla-Shikakai, Bio 100 g

Ajurvédský práškový šampon preventivně působí proti předčasnému šedivění vlasů a tvorbě lupů. Díky jemnému složení zanechává vlasy zářivé a zdravé.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Aktuálně: V současné době probíhá změna designu produktů.

Šampon Eliah Sahil je vhodný pro všechny typy vlasů. Je skvělým pomocníkem na cestách, protože je lehký a nehrozí jeho vylití v zavazadle. Navíc zabere málo místa.

Přírodní práškový ajurvédský šampon Eliah Sahil obsahuje jemně mleté ajurvédské rostliny, které posilují kořínky vlasů, revitalizují pokožku hlavy a zároveň vlasům propůjčují svěží vůni. Šampon obsahuje přírodní jíl, který účinně vstřebává nadbytečný kožní maz z vlasů i pokožky hlavy. Zatímco Shikakai a mýdlové ořechy obsahují pěnivé látky, které jemně umyjí vlasy od nečistot. Další bylinné extrakty z amalaki, vrcholáku tříslovinného a myrobalánového se starají o posílení a výživu vlasů.

Značka Eliah Sahil používá při výrobě ekologicky pěstované suroviny, dbá na Fair Trade obchodování a ochranu životního prostředí. Tímto vytváří produkty, které mají duši. Jejich heslem je "Objevte čistý svět".

Šampon je vhodný pro vegany a má certifikát ICADA

Koupí šamponů Eliah Sahil přispíváte 0,20 eur na projekt "Kvetoucí louky", který se věnuje ochraně včelstev.

Použití: Jednu až dvě čajové lžičky prášku rozmíchejte na dlani nebo v misce s vodou, či aplikujte přímo na mokré vlasy. Masírujte vlasy a pokožku a poté dobře opláchněte. Opakujte tento postup ještě jednou, protože nejdříve se odstraní nečistoty a poté přírodní pěna pěstí vlasy.

Tip: Pro jednodušší aplikaci, smíchejte šampon s vodou v náhradní láhvi co případně najdete doma po jiném produktu a následně propíchněte víčko láhve. Poté aplikujte.

Ostatní kategorie: No Poo Šampony

Typy vlasů: citlivá pokožka hlavy, jemné vlasy, mastné vlasy, normální vlasy, suché vlasy, vlasy s lupy

Užití: vnější

Výrobce: ELIAH SAHIL Organic Care, Mariahilfstraße 29 Top 25, 6900 Bregenz Rakousko,

Detailní složení a vlastnosti

INCI: Solum Fullonum, Acacia Concinna Fruit Powder1), Sapindus Mukorossi1), Embilica Officinalis1), Terminala Bellirica1), Terminala Chebula1), Aloa Barbadensis Leaf Extract1), Parfum (Fragrance)2), Linalool2)

1) Vyrobeno ze surovin pocházejících z ekologického zemědělství, 2) Přírodní esenciální oleje

Možné alergeny: Linalool

Konzistence: prášková

Obal: kovový

Specifická označení: ájurvédské produkty

Nenašli jste to pravé? Co tohle?