Eliah Sahil Ájurvédský práškový šampon Amla-Shikakai, Bio 10 g

Eliah Sahil Ájurvédský práškový šampon Amla-Shikakai, Bio 10 g

Ajurvédský práškový šampon preventivně působí proti předčasnému šedivění vlasů a tvorbě lupů. Díky jemnému složení zanechává vlasy zářivé, vonící, zdravé a poddajné.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Aktuálně: V současné době probíhá změna designu produktů.

Šampon Eliah Sahil je vhodný pro všechny typy vlasů. Je skvělým pomocníkem na cestách, protože je lehký a v zavazadle zabere málo místa.

Přírodní práškový ajurvédský šampon Eliah Sahil obsahuje jemně mleté ajurvédské rostliny, které posilují kořínky vlasů, revitalizují pokožku hlavy a zároveň vlasům propůjčují krásně svěží vůni. Šampon obsahuje přírodní jíl, který účinně vstřebává nadbytečný kožní maz z vlasů i pokožky hlavy. Zatímco Shikakai a mýdlové ořechy obsahují pěnivé látky které jemně umyjí vlasy od nečistot. Další bylinné extrakty se starají o posílení a výživu vlasů.

Šampon je vhodný pro vegany a má certifikát ICADA

Značka Eliah Sahil používá při výrobě ekologicky pěstované suroviny, dbá na Fair Trade obchodování a ochranu životního prostředí. Tímto vytváří produkty, které mají duši. Jejich heslem je "Objevte čistý svět".

Koupí šamponů Eliah Sahil přispíváte 0,20 eur na projekt "Kvetoucí louky", který se věnuje ochraně včelstev.

Použití: Jednu až dvě čajové lžičky prášku rozmíchejte na dlani nebo v misce s vodou, či aplikujte přímo na mokré vlasy. Masírujte vlasy a pokožku a poté dobře opláchněte. Opakujte tento postup ještě jednou, protože nejdříve se odstraní nečistoty a poté přírodní pěna pěstí vlasy.

Tip: Pro jednodušší aplikaci, smíchejte šampon s vodou v náhradní láhvi co případně najdete doma po jiném produktu a následně propíchněte víčko láhve. Poté aplikujte.

Ostatní kategorie: Práškové přírodní šampony

Typy vlasů: citlivá pokožka hlavy, jemné vlasy, mastné vlasy, normální vlasy, suché vlasy, vlasy s lupy

Užití: vnější

Výrobce: ELIAH SAHIL Organic Care, Mariahilfstraße 29 Top 25, 6900 Bregenz Rakousko,

Detailní složení a vlastnosti

INCI: Solum Fullonum, Acacia Concinna Fruit Powder1), Sapindus Mukorossi1), Embilica Officinalis1), Terminala Bellirica1), Terminala Chebula1), Aloa Barbadensis Leaf Extract1), Parfum (Fragrance)2), Linalool2)

1) Vyrobeno ze surovin pocházejících z ekologického zemědělství, 2) Přírodní esenciální oleje

Možné alergeny: Linalool

Konzistence: prášková

Obal: plastový

Specifická označení: ájurvédské produkty

Nenašli jste to pravé? Co tohle?