Hydratujte pleť i v zimě!

Říká se, že voda pokožce v mrazivých dnech škodí, ale opak je pravdou. Hydratace ochrání pleť před šupinkováním i dalšími neduhy.

sleva až-40%
Tato akce již skončila!

Je vám zima? Hydratujte!

Možná jste ten kosmetický mýtus už také slyšeli - hydratační krém je na zimu nevhodný, protože voda v něm obsažená zmrzne a ledové krystalky pak poškodí pleť. Tak. A co teď? Když pomineme, že to je strašný nesmysl, tak je to i dost nebezpečná rada. V zimě totiž dáváme pleti jednak dost zabrat neustálými přechody z tepla do chladu, máme tendenci méně pít a když, tak teplé nápoje a horká vana či sprcha je naším nejlepším přítelem. A to všechny přispívá k dehydrované pleti velmi intenzivně. Proto by se správně zvolené hydratační přípravky měly stát na zimu vaším oblíbeným produktem. Jaro pak zastihne vaši pleť svěží, pružnou a připravenou na nová dobrodružství.

Super semínka od Mádary

Pokud hledáte dostatečně šalamounské řešení, tak to nejlepší nabízí Mádara - hydratační olej ze super semínek. Hydratační v tomto případě neznamená, že obsahuje vodu, ale že upravuje hydrataci pleti a naučí pleť správně s vodu hospodařit. Zároveň také pleť chrání a posiluje její ochranný film tak, aby vodu zbytečně neztrácela. A co v něm najdete za super semínka? Mádara vybrala oleje z některých rozhodně zajímavých - černého rybízu, klikvy nebo brokolice. Olej z avokáda, šípku nebo pupalky pak obstará zbytek práce s hýčkáním pleti, zatímco extrakt z rakytníku statečně bojuje s volnými radikály. Nenápadná skleněná lahvička pak skrývá koncentrát péče, bez kterého se vaše pleť rozhodně nechce obejít. Olej použijte v malém množství vždy na vlhkou pleť a podle potřeby jako denní či noční péči nebo sérum.

Hydratovat ale chtějí i ruce nebo rty. Proto na ně nezapomínejte a dopřejte jim adekvátní péči. A protože horkou koupel si v zimě jistě nechcete odepřít, zkuste do ní přidat zelený jíl. Uvidíte, že to ocení nejen pokožka, ale i klouby a lymfatický systém.