Prohlédněte si vaše seznamy přání
MAXI BIOOO VÝPRODEJ

Weleda Coldcream 30 ml

Weleda Coldcream 30 ml

Výživný krém Coldcream chrání pleť před zatěžujícími vlivy okolí. Zlepšuje pružnost a umožňuje přirozenou regeneraci. Suchá pokožka je po použití krému opět měkká a hebká.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Slunce, vítr a nevlídné počasí nepříznivě působí na suchou a citlivou pokožku. Výživný krém Weleda Coldcream ji před zatěžujícími vlivy okolí chrání. Zlepšuje její pružnost a umožňuje přirozenou regeneraci. Suchá pokožka je po použití krému opět měkká a hebká.

Kvalitní rostlinné oleje a včelí vosk tvoří na pokožce dobře přilnavý ochranný film, aniž by omezovaly její dýchání. Přírodní éterické oleje a růžový olej propůjčují krému jemnou vůni a zároveň pokožku hydratují a brání jejímu podráždění.

Coldcream dodává pokožce tuky, aniž by ji zatěžoval. Je proto vhodný též k péči o unavenou pokožku rukou, drsnou pokožku loktů či kolen nebo o pokožku namáhanou chladem či klimatizovaným prostředím kanceláří.

Do chladného počasí

Coldcream je ochranný krém, který je vyvinut specificky pro péči o pokožku, která trpí chladným počasím. Studený vítr, sníh i déšť namáhají pokožku a mohou způsobit její podráždění či extrémní vysušení. Coldcream Weleda tak bojuje proti všem těmto vlivům, které způsobuje zimní počasí, a dlouhodobě poskytuje vaší pokožce potřebnou ochranu

Celodenní ochrana pleti

Coldcream Weleda obsahuje množství přírodních ingrediencí a rostlinných olejů, které pokožku vyživují, navracejí jí ztracenou vláhu a zanechávají ji sametově hebkou. Krém pomáhá posílit ochrannou hydrolipidovou kožní bariéru, a tím pleť udržet komfortně hydratovanou po celý den. Tento krém je tak ideální nejen na hory, ale i na běžný zimní den.

Jemná a hydratovaná pokožka

Coldcream má hutnější konzistenci, avšak velice dobře se vstřebává a nezanechává neprostupný film, naopak dovoluje pokožce dýchat a nezpůsobuje ucpávání pórů. Je vhodný pro všechny typy pokožky včetně velmi suché a alergizující, která reaguje přecitlivěle na chladné počasí. Coldcream navíc pokožku nezatěžuje a nezanechává mastný pocit.

Lehké oleje

Základem tohoto krému do chladného počasí je mandlový olej, který je velice jemný a dobře jej snáší i mastnější pokožka. Mandlový olej dodává pokožce potřebnou výživu, promašťuje ji, avšak zároveň není příliš těžký. Olej z mandlí zároveň pokožku zklidňuje a podporuje její regeneraci. Vaše pleť tak bude dokonale chráněná proti vrtochům počasí a sametově hebká.

Použití: Malé množství krému vetřeme do suché pokožky kolen, loktů či rozpraskaných rukou. Aplikujte kdykoliv během dne podle potřeby.

Coldcream je součástí balení:

Ostatní kategorie: Krémy na ruce

Typy pleti: citlivá pleť, normální pleť, suchá pleť

Výrobce: Weleda AG, Stollenrain 11 , CH-4144, Arlesheim, Švýcarsko

Nenašli jste to pravé? Co tohle?