Prohlédněte si vaše seznamy přání
Všechny prodejny máme otevřené. Na e-shopu můžete využít týdenní akce.

Nechte sucho poušti, vlasům patří lesk

Tato akce již skončila!

V létě všichni poctivě myslíme na péči o kůži a vybíráme si rozličné krémy, které budou tím nejlepším rytířem v boji proti škodlivým složkám slunečního záření. Málokdo však stejně pečlivě dbá na ochranu vlasového vlákna. A že letní čas je pro vlasy velmi náročnou dobou. Slunce umí spálit nejen ramínko a nárty, ale ohrožena je i vlasová pokožka. V dnešním newsletteru jsme pro vás vybrali produkty, které jsou díky obsaženým ovocným olejům velmi zajímavým artiklem, který bychom neměli nechávat bez povšimnutí. Kouzlo značek MOSSA a MÁDARA pramení z unikátních podmínek, v nichž rostliny na území Pobaltí existují. Díky krátkému a intenzivnímu létu mají vyšší než vysoký obsah antioxidantů a účinných látek.

Coslys

COSLYS vyslyšel zoufalé volání všech roztřepených konečků a padajících vlasů. Ve Francii vyvinuli řadu, která do svého složení přijala mirabelkový olej získaný lisováním za studena, z pecek plodů. Mirabelková vlasová péče je díky obsaženému tokoferolu tou pravou spásou. Bez škodlivých parabenů a pěnidel, zbytečných silikonů a umělé parfemace to zní jako to pravé ořechové (nebo snad švestkové?). A v kruzích lidí, kteří se o vlasovou péči zajímají opravdu důkladně, se říká, že olej získaný z mirabelek je až 8x účinnější než jeho vzdálený bratranec arganový!

A existuje ještě vůbec někdo, kdo neslyšel o keratinových maskách na vlasy? Tento dokonalý pomocník v oblasti vlasové péče by měl patřit do každé koupelny. Značka COSLYS s pomocí veganského keratinu vyvinula tuto speciální řadu pro vlasy, které jsou nešťastné a potřebují trochu povzbudit. Hloubková péče za pomoci keratinu dodá všem vlasům ten správný lesk a sílu.

Mossa

MOSSA z Lotyšska, stejně jako ostatní severské značky těží z jedinečných vlastností plodů rostlin. Mezi ně patří vysoký obsah účinných látek a vitamínů. Ty jsou v plodech v takovém množství díky krátkým intenzivním severským létům. MOSSA si s touto sérií vlasové kosmetiky vyhrála. Šampon šetrně odstraňuje přebytečný maz a kondicionér využívá vzácného jahodového oleje, který v kombinaci s kokosovým tvoří dokonalý pár, který bude tím nejjemnějším pohlazením pro létem trápené vlasy.

Mádara

Dalším bojovníkem proti suchým a utrápeným vlasům je MÁDARA. Letní čas přímo vybízí k různým stylingovým úpravám. Denní mytí, fénování, žehlení, tupírování či jiné stylingové výzvy jsou téměř na denním pořádku. A vlasy, ač poslušně drží, jsou kvůli častým úpravám vysušené, slabé a mívají roztřepené konečky. Konvenční značky šamponů často obsahují silikony, které vlasy zjemní jen na chvilku a ve skutečnosti vlasové vlákno vysuší a mohou i podporovat vznik akné a různých kožních obtíží na vlasové pokožce.