Prohlédněte si vaše seznamy přání
Měsíc plný radosti a slev je tady! Každý den jiná nabídka, novinky, 1+1 zdarma i bestsellery celý červenec.

Přírodní péče o tu nejcitlivější pleť.

Tato akce již skončila!

DADO SENS si dali za cíl vyvinout to nejlepší pro lidi s citlivou pletí a daří se jim to skvěle! Značka je mladším sourozencem známější AnneMarie Börlind a rozhodně se učí tomu nejlepšímu. Pustili se i na území dekorativní kosmetiky pro pleť s dermatologickými problémy a ohlas značí, že se jim daří. Naše nabídka Dado sens je vhodná též pro pleť velmi citlivou, dlouhodobě aknózní, vysušenou působení konvenční kosmetiky a všechny, kterým záleží na 100% přírodním složení. Značka bere suroviny pro výrobu své kosmetiky z nabídky, která je dostupná v rozmanité krajině Schwarzwaldského lesa. Vyvěrající termální prameny tvoří v kombinaci s rostlinnými oleji velmi přátelskou kombinaci, která pohladí každou kožní buňku.

Hypersensitive

Lidé s dermatologickými problémy bývají velmi často zoufalí z nedostatku dekorativní kosmetiky, která by vyhovovala vysokým nárokům jejich pleti. HYPERSENSITIVE vychází vstříc majitelům problematické pleti a působí protizánětlivě, zklidňuje, pečuje. Je na čase poličky plné mastiček a tonik doplnit make-upem a pustit se do krášlení. Obsažená srdovnice je něžným pečovatelem o atopickou pleť

Probalance

Panthenol a Aloe vera v řadě PROBALANCE se postarají o všechny vysušené buňky vaší pleti. A protože ve třech se to lépe táhne, pozvali si ještě na pomoc kořen lékořice. Ten je už dlouhá léta přírodním řešením pro sjednocení odstínu pleti, bojovníkem proti stárnutí pleti a posiluje přirozenou obranyschopnost pokožky.

purderm

Řada PURDERM je určena všem, kteří se potýkají s akné, pupínky a černými tečkami. Antibakteriální efekt ovocných kyselin a výtažek z heřmánku se zklidňujícím účinkem jsou těmi správnými partnery pro problematickou pleť na cestě k její kompletní úzdravě.

Extroderm

Atopici a lupénkou trápení sem! EXTRODERM jsou přípravky, které dodají vaší trápené pokožce tu nejlepší hydratační péči a zároveň jsou přírodní. Pleť tak zvládne s jejich pomocí obnovit svou přirozenou obranyschopnost. Hlavní roli zde hraje brutnákový olej. Ten je díky obsahu nenasycených mastných kyselin velmi účinným pomocníkem extrémně vysušené pokožky.