Skliďte s námi srpnové novinky!

Ty nejlepší produkty letošního léta jsou tu.

Tato akce již skončila!

Srpnové novinky

V srpnu dozrávají ty nejkrásnější plody léta a stejně bohatá je i úroda novinek u nás v Biooo. A co by to bylo za srpen, kdyby nebyly letní, voňavé a plné ohnivé energie léta. Takže ať už potřebujete hýčkat pleť prvotřídním krémem, potěšit duši novým parfémem, dopřát vlasům tu nejlepší péči nebo třeba pořídit nový opalovací krém a ulevit bolavým svalům po náročném výletě, tak si rozhodně nenechte ujít naše srpnové přírůstky.

Farfalla - vůně, které hladí

Švýcarská značka Farfalla byla vždycky naše srdcovka, proto jsme moc rádi, že jsme mohli převzít její zastoupení v České republice. Všechny produkty jsou čistě přírodní a nesou certifikát BDIH nebo NaTrue. Zatím se u nás vesele zabydluje a první várka novinek už netrpělivě čeká na své nové majitele. Co určitě musíte vyzkoušet?

Rozhodně nádherné hydroláty, které teď v létě využijete každou chvíli. Hydrolát neboli květová voda je voda, která zůstala po destilaci éterických olejů a přestože sama žádný éterický olej už neobsahuje, tak má v jemnější podobě podobné vlastnosti. Ne nadarmo se hydrolátům přezdívá “homeopatická aromaterapie”. Jsou skvělé všude, kde chceme podpořit účinek další péče nebo pro malé děti či seniory, na které by byl daný éterický olej příliš silný. Nemluvě o nádherné vůni, které některé (ale ne všechny!) hydroláty mají. Ale třeba růže, neroli, ylan-ylang či meduňka klidně zastoupí i jemný parfém a ještě jsou nepostradatelnými pomocníky v péči o pleť.

Ale ani milovníci klasických parfémů nepřijdou zkrátka. Čistě přírodní parfémy s certifikací NaTrue jsou takovým malým klenotem značky a jak jim jednou propadnete, tak není cesty zpět. Naštěstí existují ve dvou velikostech, takže není třeba hned pořizovat velké balení. Kabelkové balení o obsahu 10ml vydrží poměrně dlouho, protože co do intenzity a výdrže jsou Farfalla parfémy rozhodně jedny z nejlepších na trhu.

Nenápadná balením, ale nezapomenutelná obsahem je pak vlasová péče. Pokud hledáte šampon s čistým složením, který je napěchovaný výživnými látkami, vaše vlasy po něm rozkvetou a pokožka si bude lebedit, tak vaše strasti právě skončily. Šamponem ale péče nekončí, můžete si dopřát i kondicionér nebo vlasovou masku a hlavně vysoce pečující stylingové přípravky.

Třešničkou na dortu pak jsou přípravky péče o tělo, mezi kterými zvláště vynikají drahokamové oleje, které jsou jednak kvalitní, jednak překrásné. Kromě obsaženého jojobového oleje a éterických olejů jsou aktivovány polodrahokamy a kousek polodrahokamu také každý olej obsahuje. A řekněte - je snad někdo, kdo nepotřebuje třeba drahokamový olej Fontána mládí? Tak vidíte :-)

S Alphanovou za sluncem

I když to občas vypadá, že slunce na nás zanevřelo a bude se schovávat za mraky věčně, tak jeho sílu není v letních měsících radno podceňovat. Navíc letní dovolené ještě zdaleka nekončí, takže zásobit se opalovacími krémy můžeme s klidem dále. Francouzská značka Alphanova myslí ve svých opalovacích produktech nejen na naše zdraví, ale také na ekologické dopady toho, co používáme. Věděli jste, že oxid zinečnatý, který je součástí mnoha přírodních opalovacích krémů, je silně toxický pro vodní organismy a jeho používání zvláště v přímořských oblastech může mít ve velkém množství skutečně devastující účinek na život v mořích? Opalovací krémy Alphanova proto obsahují pouze oxid titaničitý, který korálovým útesům ani dalším vodním živočichům neškodí a chrání tak dvakrát - nás i oceán.

Opulentní opuncie

Argandia má sice v názvu argan, ale mezi produkty této francouzské značky najdeme ještě jeden poklad objevený přímo v marockých pouštích. Opuncii. Tento nenápadný kaktus poskytuje ze svých semínek olej, který svými vlastnostmi předčí kdejaký pleťový přípravek. Jeho největší síla tkví v anti-age účinku, vrásky dokáže doslova vyzmizíkovat. Stejně tak dobré výsledky má ale v péči o problematickou pleť, takže je spásou pro ty, kteří trpí vrtošivou pletí i v pokročilejším věku. Pleťové krémy s opunciovým olejem Argandia tak ocení prakticky každá pleť, která si chce dopřát to nejlepší, co marocká příroda nabízí.

Namažte se (s) Bronnerem

S doktorem Bronnerem se namažeme všichni rádi (ale samozřejmě až poté, co se umyjeme jejich skvělými mýdly). Takže každý nový kousek potěší. Tentokrát přišli s renovovaným neutrálním balzámem, který je nově přebalen do velmi estetické plechovčičky, ale zachoval si všechny svoje skvělé vlastnosti. Univerzální jemný balzám bez éterických olejů a jiných potenciálně dráždivých látek ocení nejen nejmenší děti, ale každý, kdo potřebuje rychle ulevit podrážděné pokožce nebo zvláčnit suchá místa. Naprosto skvělý je na čerstvé tetování - testováno a ověřeno na lidech ;-) Úplnou novinkou je pak balzám s mentolem a arnikou určený k péči o bolavé a namožené svaly. Chladivý relaxační balzám namožené svaly uvolní a urychlí jejich regeneraci, při masáži šíjových svalů pak dovede i výrazně ulevit od bolestí hlavy.