Vykuřovadla Rymer Andělika 20 g

Vykuřovadla Rymer Andělika 20 g

Balení:
47
Momentálně vyprodané na e-shopu
Praha, Karlín > 3 ks

Sladce zemitá vůně anděliky zahání zlé síly i viry a bakterie. Působí také na psychiku, kterou posiluje, a dodá vám dobrou náladu i novou energii.

Zobrazit podrobné složení  >
Popis produktu
Z blogu5
Hodnocení0
Položit dotaz
Popis produktu

Kořen anděliky má sladce zemitou vůni s lehce kořeněnými tóny. Dříve se používala jako ochrana proti moru a také se věřilo, že má moc zahánět čarodějnice. Dodnes se používá pro své výborné ochranné působení, a to proti černé magii i různým negativním silám. Má výborné očistné účinky a působí také příznivě na imunitní systém.

Andělika, známá také pod jménem děhel, se vztahuje k elementům oheň a země. Otevírá srdeční čakru. Napomáhá uvolňovat zahleněné dýchací cesty a má příznivé účinky na nervovou soustavu. Sladce zemitá vůně anděliky navozuje dobrou náladu a celkově posiluje psychiku. Pomůže zahnat stres, zmírní podráždění a dodá vám novou energii.

JAK NA VYKUŘOVÁNÍ?

Uhlík umístěte buď přímo mřížku kadidelnice, nebo (pokud máte kadidelnici bez mřížky), naplňte kadidelnici asi do ¾ pískem nebo himalájskou solí. Písek ani sůl není třeba po každém vykuřovaní měnit, stačí odebrat již použitý uhlík se zbytky vykuřovadla. 

Sůl není vhodná do všech druhů kadidelnic! (např. RAKU, kovových či vyrobených z porézních materiálů). 

Do pinzety či kleští na uhlíky uchopte rychlozápalný uhlík a sirkou nebo zapalovačem ho zespoda zapalte. Počkejte 15-20 sec. než uhlík přestane jiskřit a vydávat kouř, položte jej do kadidelnice na písek.

Po cca 30 sec., kdy se uhlík začne zbarvovat do šeda již můžete na uhlík sypat vykuřovadlo. Uhlík hoří 20-80 minut (podle velikosti) a během této doby můžete kdykoliv podle potřeby vykuřovadlo přisypat.

Pro vykuřování bylin a vonných dřev (např. palo santo, cedrové dřevo) použijte plátek mica. 

Použití: Hrstičku sušených kořenů nasypte na rozpálené uhlíky, do vykuřovací pícky nebo elektronické kadidelnice.

Tip: Andělika je vhodná do vykuřovacích směsí s myrhou, levandulí, šalvějí nebo kadidlem pro očištění či pro obnovu síly a vitality.

Upozornění: Vykuřovadla a tyčinky zapalujte v dobře větraných místnostech, kouř neinhalujte ani nevdechujte. Vykuřovadla nikdy nezapalujte přímo, musí se zahřát, ne zapálit. Během hoření nenechávejte kadidelnici s uhlíkem bez dozoru, uhlík lze uhasit pouze vhozením do vody.

Společnost Rymer se zabývá prodejem vykuřovadel a dalších souvisejících rituálních produktů. Nabízí široký sortiment nejvyšší kvality - to znamená bez syntetických příměsí, syntetických vonných látek a barviv.

Hlavní typ vůně: sladká, zemitá

Výrobce: Michael Rymer , Dvůr Králové nad Labem, Česká republika

Podrobné složení produktu

Konzistence: sypká

Obal: plastový

Upozorňujeme, že seznam ingrediencí se u produktů může čas od času měnit a mírně se lišit. Nejaktuálnější informace najdete vždy na obale produktu. Složení aktualizujeme na pravidelné bázi dle informací našich dodavatelů.
Z blogu5

Andělika lékařská - bylinka, která chrání před kouzly

Dech Draka aneb k čemu slouží vykuřovadla

Emoční tělo je mostem mezi tělem a duší

Kadidelnice – důležitý přítel při meditaci

Vykuřování - Archaická aromaterapie

Hodnocení

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni: Přihlásit se

Položit dotaz

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Podrobné složení produktu

Konzistence: sypká

Obal: plastový

Upozorňujeme, že seznam ingrediencí se u produktů může čas od času měnit a mírně se lišit. Nejaktuálnější informace najdete vždy na obale produktu. Složení aktualizujeme na pravidelné bázi dle informací našich dodavatelů.

Nenašli jste to pravé? Co tohle?