Mastic spa Anti-age regenerační denní krém, Bio Eco 50 ml

Epanorthosis, Reconstructive-Anti-wrinkle Day Cream

Mastic spa Anti-age regenerační denní krém, Bio Eco 50 ml

Epanorthosis, Reconstructive-Anti-wrinkle Day Cream

Regenerační denní krém Bio Eco zralou pleť bohatě vyživuje a současně ji chrání před známkami stárnutí díky vysokému obsahu mastichy a medu. Udržuje pokožku jemnou a pružnou.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Regenerační denní krém Mastic Spa Bio Eco zralou pleť bohatě vyživuje a současně ji chrání před známkami stárnutí díky vysokému obsahu mastichy a medu. Výživný krém dopřává pokožce potřebné živiny, udržuje ji jemnou a pružnou, ochráněnou před nepříznivými vnějšími vlivy.

Denní krém pečuje o potřeby zralé ztenčující se pokožky za pomoci léčivé pryskyřice masticha. Ta pokožku posiluje, aktivně ji regeneruje, pomáhá zjemňovat drobné vrásky a dodává pleti elasticitu. Masticha v kombinaci s medem uzamykají potřebnou hydrataci a zanechávají pleť jemnou a vláčnou na dotek.

Složení krému je navíc obohaceno o olej z jojoby a makadamiového ořechu. Tyto rostlinné oleje jsou plné nenasycených mastných kyselin, vitaminů a antioxidantů, zralou pokožku aktivně posilují, udržují ji pružnou a chrání ji před dehydratací i podrážděním. Regenerační denní krém zralou pokožku pečuje, eliminuje vznik vrásek a brání před ztrátou elasticity. Pokožka tak získává mladší pěstěný vzhled.

Použití: Malé množství krému aplikujte ráno na čistou odlíčenou pokožku obličeje a lehce rozetřete.

Typy pleti: anti age

Výrobce: Chios-Kallimasia, Valanas Area 2 , 821 00, Ag.Minas-Chios, Řecko , tel: (212) 813-5900

Nenašli jste to pravé? Co tohle?