Zahir Cosmetics Arganový olej na vaření 500 ml

Zahir Cosmetics Arganový olej na vaření 500 ml

  • Bez DPH 1050 Kč

Kvalitní olej s typickou oříškovou vůní a chutí s velkým obsahem nenasycených mastných kyselin se skvěle hodí k přípravě jídel.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Arganový olej na vaření od Zahir Cosmetics je 100% přírodní olej z lehce pražených plodů argánie. Má typickou oříškovou vůni a chuť a dodá jídlu zajímavou chuť. Hodí se hlavně do studené kuchyně. Je bohatý na zdraví prospěšné nenasycené mastné kyseliny, vitaminy různých skupin či skvalen.

Arganový olej je bohatý na nenasycené mastné kyseliny, vitaminy E, A, B a skvalen. Pomáhá zvyšovat odolnost organismu, snižovat riziko rakoviny a vyrovnávat hladinu cholesterolu. Má rovněž příznivé účinky na nervový a lymfatický systém. Při vnitřním užívání také posiluje nehty a vlasy. Jídlu dodá výjimečnou oříškovou chuť. Při vaření je vhodné jej přidat až na konci vaření, aby se zachovaly jeho výživové hodnoty. Výborně se hodí na čerstvé pečivo, při výrobě dipů a omáček, do kuskusu či salátů.

Upozornění: Není vhodný na tepelnou úpravu. Přidávejte jej nejlépe na konci vaření nebo jej používejte do studených pokrmů.

Detailní složení a vlastnosti

Složení: Arganový olej1)

1) Organic agriculture

Konzistence: olejová

Obal: kovový, skleněný

Složení: handmade, vhodné pro vegany

Výrobce: Zahir cosmetics s.r.o., Loučky 2262/25, 708 00 Ostrava – Poruba Česká republika, tel: +420 777 726 789, http://zahir.cz/

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?