Prohlédněte si vaše seznamy přání
MAXI BIOOO VÝPRODEJ

Saloos Aroma roll-on sladké spaní 9 ml

Saloos Aroma roll-on sladké spaní 9 ml

Přítomnost levandulového a vanilkového esenciálního oleje uklidňuje a uvolňuje mysl. Aroma roll-on je určen pro zklidnění po náročném dni a navozuje atmosféru klidných snů.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Přírodní aroma roll-on Sladké spaní Saloos pomáhá uvolnit mysl po náročném pracovním dni, odbourává vyčerpání a navozuje atmosféru příjemných a klidných snů. Harmonicky laděná kompozice z bio jojobového oleje a čistě přírodních esenciálních olejů z levandule a exotické vanilky vás obklopí uklidňující vůní. 

Aroma roll-on je bioproduktem bez konzervačních a syntetických vonných látek. Je certifikován certifikátem přírodní kosmetiky CPK BIO, můžete si být tak jistí kvalitou použitých přírodních surovin.

Aromaterapie vždy při ruce

Aroma roll-on Sladké spaní od Saloos vychází z cenných znalostí aromaterapie a kombinuje vůně jednotlivých přírodních esencí v kompozici, která dokáže působit zároveň na tělo i mysl. Praktický roll-on je velice kompaktní, proto ho s sebou můžete nosit všude, vejde se i do té nejmenší kapsy či kabelky. Je vždy připraven k použití a díky roll-onu je aplikace olejíčku velice snadná a hygienická.

Přírodní složky

Aroma roll-on Saloos obsahuje pouze přírodní ingredience, neobsahuje přidanou syntetickou parfemaci ani konzervanty či parabeny. Vůně je tvořena čistými rostlinnými esenciálními oleji, které jsou naředěny v jojobovém oleji, jež je vlastnostmi nejblíže přirozenému kožnímu mazu. Jojobový olej vaši pokožku nezatíží, nezpůsobuje podráždění a je velmi univerzální. 

Zklidnění a uvolnění

Tento aroma roll-on je určen pro všechny, kdo mají problém vypnout a odpočinout si. Je vhodný pro ty, kdo trpí stresem a zvýšeným duševním vypětím. Díky levandulovému esenciálnímu oleji okamžitě zklidní vaše smysly a ukolébá vás k relaxaci. Sladká vanilková esence pak podpoří dobrou náladu a pomůže vám obnovit síly. Roll-on je vhodný také při potížích s usínáním a pro děti. 

Použití: Aplikujte na pulsní body, zápěstí, spánky, krk. Vyhněte se přímému kontaktu s očima.

Tip: Je snadné ho mít vždy po ruce i v té nejmenší kabelce pro použití kdykoliv během dne.

Výrobce: M+H, Míča a Harašta s.r.o., Terronská 19 , 160 06, Praha, Česká republika

Nenašli jste to pravé? Co tohle?