Prohlédněte si vaše seznamy přání
Měsíc plný radosti a slev je tady! Každý den jiná nabídka, novinky, 1+1 zdarma i bestsellery celý červen.

Taoasis Aroma sada Dobrý spánek 1 ks

Taoasis Aroma sada Dobrý spánek 1 ks

Značka: Taoasis
Certifikáty: BIO
Certifikát BIO
Balení:
341
Skladem > 10 ks
Možnosti dodání: již dnes u vás

Sada éterického oleje a keramického odpařovače potěší milovníky aromaterapie. Směs má uklidňující vůni levandule s tóny pomeranče, která pomůže snadněji usnout.

Zobrazit podrobné složení  >
Popis produktu
Hodnocení
Položit dotaz
Popis produktu
Aroma sada Dobrý spánek Taoasis má skvělé zklidňující a harmonizační účinky. Díky kombinaci kvalitních éterických olejů směs nejenom krásně provoní váš domov, také působí pozitivně na celé tělo i mysl. 
 
Směs éterických olejů z pomeranče, levandule a pryskyřice benzoin má příjemně nasládlou uklidňující vůni, která vás naladí k odpočinku a ke spánku. Pomůže vám lépe se vyrovnat se stresem, zklidní mysl a ukolébá ke klidnému spánku. Součástí sady je kromě směsi éterických olejů také praktická odpařovací keramická dóza na kterou olej jednoduše nakapete.
 
Německá značka Taoasis kombinuje do svých výrobků kvalitní esenciální oleje. Její filozofie stojí na třech pilířích: 100% přírodní ingredience, suroviny z obnovitelných zdrojů a profesionálové z oboru aromaterapie. U produktů Taoasis můžete nalézt hned několik certifikátů: Demeter, BIO NACH EG-ÖKOVERORDNUNG, Natrue, BDIH či Cosmos Organic.
 

Použití: Několik kapek éterického oleje nakapejte na nenaglazovanou část povrchu nádobky. Počet kapek volte podle velikosti místnosti, v menších prostorách postačí bohatě dvě kapky, ve větších použijte maximálně 5 kapek. U menšího objemu nekapejte více než tři kapky. Používejte v rámci zachování účinnosti éterické oleje a jejich směsi tak, abyste je vzájemně střídali.

Upozornění: Tato směs éterických olejů obsahuje benzoin, proto není vhodná pro těhotné ženy, kojící ženy a malé děti do deseti let věku. Neaplikujte směs na kůži bez zředění v nosném (rostlinném oleji), chraňte lahvičku před dětmi a nevystavujte ji slunečnímu záření, dlouhodobé přítomnosti vzduchu a tepla, protože se tak snižuje její životnost. Směs éterických olejů s obsahem citrusů může působit fototoxicky. Z důvodu přítomnosti levandule není vhodná pro nízkotlaké osoby.

Výrobce: TAOASIS GmbH, Dahlbrede 3 , 32758, Detmold, Německo

Hodnocení

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni: Přihlásit se

Položit dotaz

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY: