Prohlédněte si vaše seznamy přání
Všechny prodejny máme otevřené. Na e-shopu můžete využít týdenní akce.

Taoasis Aroma sada Piniový háj

Taoasis Aroma sada Piniový háj

Značka: Taoasis
Certifikáty: NATRUE
Certifikát NATRUE
400
Skladem > 5 ks
Možnosti dodání: již dnes u vás

Sada obsahuje éterický olej z pinie a dřevěnou odpařovací dekoraci. Vůně pinie je jemná, zemitá, s tóny koření. Má očistné účinky, zklidňuje a prohlubuje spánek.

Zobrazit podrobné složení  >
Popis produktu
Hodnocení
Položit dotaz
Popis produktu

Aroma sada Piniový háj od německého Taoasis obsahuje trochu netradiční éterický olej z pinie a k tomu i šikovnou odpařovací dekoraci ze dřeva. Na ni můžete esenciální olej snadno nakapat a užívat si tak jeho vůni. Pinie je vhodná jak k samostatné aplikaci, tak do směsí s citronem, cypřišem nebo třeba jalovcem.

Éterický olej z pinie má výborné očistné účinky, pozvedá ducha a dodá vám novou energii. Vůně pinie je jemná, spíše zemitá a zároveň příjemně kořeněná. Její tóny prohlubují dýchání, pomohou vám se uvolnit a relaxovat. Pinie vás svou vůní evokující klidný les zahalí do pocitu bezpečí a pomůže prohloubit spánek, aby se vaše tělo i duše mohly řádně zregenerovat.

Německá značka Taoasis kombinuje do svých výrobků kvalitní esenciální oleje. Její filozofie stojí na třech pilířích: 100% přírodní ingredience, suroviny z obnovitelných zdrojů a profesionálové z oboru aromaterapie. U produktů Taoasis můžete nalézt hned několik certifikátů: Demeter, BIO NACH EG-ÖKOVERORDNUNG, Natrue, BDIH či Cosmos Organic.

Použití: Do éterického oleje zasuňte dřevěnou tyčinku. Olej se přirozeně odpařuje skrze dřevo. Používejte v rámci zachování účinnosti éterické oleje a jejich směsi tak, abyste je vzájemně střídali.

Upozornění: Směs není vhodná pro těhotné a kojící ženy a děti do deseti let věku. Neaplikujte směs na kůži bez zředění v nosném (rostlinném oleji), chraňte lahvičku před dětmi a nevystavujte ji slunečnímu záření, dlouhodobé přítomnosti vzduchu a tepla, protože se tak snižuje životnost éterického oleje.

Výrobce: TAOASIS GmbH, Dahlbrede 3 , 32758, Detmold, Německo

Hodnocení

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni: Přihlásit se

Položit dotaz

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY: