Taoasis Aroma sada Yoga

Taoasis Aroma sada Yoga

Sada směsi éterických olejů a praktické dekorace vám zpříjemní cvičení jógy. Vůně grepu, šalvěje, santalového dřeva a pačuli vás zklidní, dodá vám vnitřní klid a podpoří uvolnění i meditaci.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Aroma sada Yoga je na míru šitá všem nadšencům jógy. Hodí se k provonění sportovního studia i vašeho domova. Éterický olej můžete jednoduše nakapat na odpařovací dekoraci z bukového dřeva a kamene či přidat do aromalampy nebo difuzéru. Olej je směsí esencí z grapefruitu, šalvěje, santalového dřeva a pačuli.

Zpříjemněte si lekci jógy kompozicí éterických olejů s příjemnou svěží vůní. Nahořklé citrusové tóny grepu se prolínají s osvěžující šalvějí, sladce dřevitými tóny santalu a zemitou vůní pačuli. Směs éterických olejů yoga vás příjemně osvěží, zažene stres ze starostí všedního dne a vykouzlí dobrou náladu. Zklidňuje nervovou soustavu, dodá vám vnitřní klid a podpoří hluboké uvolnění i meditaci a sjednocení fyzického těla, mysli a duše.

Použití: Několik kapek éterického oleje nakapejte na dekoraci nebo do vody v aromalampě. Nenechávejte aromalampu hořet bez dozoru. Počet kapek volte podle velikosti místnosti, v menších prostorách postačí bohatě dvě kapky, ve větších použijte maximálně 5 kapek. Berte v potaz velikost nádržky aromalampy a její vzdálenost od plamene. U menšího objemu nekapejte více než tři kapky. Používejte v rámci zachování účinnosti éterické oleje a jejich směsi tak, abyste je vzájemně střídali. Směs je vhodná také do difuzéru.

Upozornění: Z důvodu přítomnosti éterických olejů ze santalového dřeva a pačuli není směs vhodná pro těhotné a kojící ženy a děti do deseti let věku. Neaplikujte směs na kůži bez zředění v nosném (rostlinném oleji), chraňte lahvičku před dětmi a nevystavujte ji slunečnímu záření, dlouhodobé přítomnosti vzduchu a tepla, protože se tak snižuje její životnost. Směs éterických olejů s obsahem citrusů může působit fototoxicky.

Výrobce: TAOASIS GmbH, Dahlbrede 3, 32758 Detmold Německo, http://taoasis.com/

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?