Diochi Astomin 50 ml

Diochi Astomin 50 ml

  • Bez DPH 443 Kč

Bylinné kapky Astomin působí pozitivně na celý trávicí trakt, zlepšují vylučování žaludečních šťáv, a tím působí na zdravé zažívání. Obsažené hořčiny napomáhají správné funkci žlučníku a slinivky.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Bylinné kapky Diochi Astomin působí pozitivně na celý trávicí trakt, zlepšují vylučování žaludečních šťáv, a tím působí na zdravé zažívání. Obsažené hořčiny napomáhají správné funkci žlučníku a slinivky, mírní nadýmání a překyselení žaludku.

Kapky využívají kombinaci množství bylinek, které díky hořké chuti zlepšují trávení, mírní nechutenství a posilují chuť k jídlu. Hořčiny také zlepšují činnost žlučníku i slinivky, podporují vylučování žaludečních šťáv a eliminují riziko vzniku žlučníkových kamenů. Mírní nadýmání, pocit plného těžkého žaludku a eliminují překyselení žaludku i pálení žáhy.

Kromě zdravého zažívání podporují bylinné kapky také zdraví kardiovaskulárního systému, působí příznivě na činnost srdce a také snižují riziku vzniku diabetes. Navíc obsažené fytolátky mají eliminační vliv na řadu parazitů.

Dávkování: Užívejte 20 kapek 3x denně, vydatně zapijte vodou. Děti od 6 let užívají 2x denně maximálně 10 kapek.

Upozornění: Po 3 týdnech konzumace udělejte vždy týdenní pauzu a poté v kúře můžete pokračovat. Potravinový doplněk není vhodný pro děti do 6 let, těhotné a kojící ženy.

Detailní složení a vlastnosti

Složení: Galgán lékařský, Atraktylis velkúborný, Zanthoxylum piperitum, Kosatec neměcký, Puškvorec obecný, Koprníček čínský, Koptis čínský, Momordica charantia, Bedrník větší, Lékořice uralská, Kopretina řimbaba, Kočičí dráp, Levandule lékařská, Děhel dahurský, Hořec žlutý

Konzistence: tekutá

Obal: skleněný

Přebal: papírový

Složení: vhodné pro vegany

Specifická označení: bioinformační produkty

Užití: vnitřní

Výrobce: DIOCHI spol.s.r.o., Weilova 2/1144, 102 00 Praha 10 Česká republika, www.diochi-produkty.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?

Gynex 30 ml

Bioinformační kapky Gynex jsou skvělým pomocníkem pro správnou činnost zažívacího traktu i vylučovacího systému, podporují zdraví reprodukčního systému. Významné jsou účinky na menstruační cyklus.