Energy Audiron 30 ml

Energy Audiron 30 ml

Bioinformační kapky Audiron obsahují pečlivě zvolenou kombinaci bylinek. Obsažený kaštan spolu s jitrocelem pozitivně ovliňují imunitu. Jitrocel pak také pomáhá udržet optimální kondici jater.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Bioinformační kapky Energy Audiron v sobě kombinují extrakty ze sedmi bylin (například kakostu, jitrocele nebo kostivalu), vitamin E, bioinformace z růženínu či jantaru a éterické oleje. 

Výtažek z kaštanu koňského v kombinaci s jitrocelem příznivě působí nejen na imunitní systém, ale také na žaludek, cévní soustavu nebo stav kloubů. Jitrocel také napomáhá normální funkci jater a trávicího ústrojí. Přidaný vitamin E přispívá k ochraně buněk před oxidačním stresem, napomáhá udržovat v kondici paměť a podporuje celkovou vitalitu organismu. Také přispívá k zachování optimálního stavu kostí, zubů, kůže, nehtů a vlasů. 

 

Použití: Kapky aplikujte přímo na postižená místa pomocí vatového tamponku několikrát denně, případně je možné zředit jej borovou vodou (30 kapek Audironu do 100 ml borové vody). Kapky lze použít také při ušní hygieně, kdy se nakapají přímo do ucha.

Užití: vnější

Výrobce: ENERGY GROUP, a.s., Trojská 201/39 , 171 00, Praha 7, Česká republika

Nenašli jste to pravé? Co tohle?