Energy Audiron 30 ml

Energy Audiron 30 ml

  • Bez DPH 246 Kč

Bioinformační kapky Audiron mají skvělé protizánětlivé a protivirové účinky. Jsou výborným pomocníkem pro léčbu zánětu středního ucha a zvukovodu, pomáhají při bolestech uší i hlavy.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Bioinformační kapky Energy Audiron mají skvělé protizánětlivé a protivirové účinky, aktivně regenerují poškozenou tkáň. Jsou výborným pomocníkem pro léčbu zánětu středního ucha i zvukovodu, pomáhají při bolestech uší i hlavy, ulevují také od bolesti zubů. Mimo jiné jsou vhodné k potírání a léčbě bradavic, lokální péči o akné, hemoroidy i jiné zánětlivé projevy na pokožce.

Účinná kombinace hojivých bylinek, jako je jitrocel, kakost, kostival, jírovec a mnohé další, aktivně pečuje o poškozenou pokožku, šetrně ji dezinfikuje a léčí. Bylinky mají výborné protizánětlivé a protivirové účinky, pokožku přirozeně regenerují, léčí a chrání před opětovným výskytem onemocnění. Kapky pomáhají při zánětu zvukovodu a středního ucha, ulevují od bolestí uší, mírní bolesti hlavy. Také pomáhají při nemocech, snižují horečku.

Kombinace bylin je skvělým pomocníkem při bolestech zubů, kterou mírní, také eliminuje výskyt paradentózy a působí pozitivně proti vzniku zubního kazu. Kapky lze použít i pro vnější ošetření, například akné i jiných zánětlivých projevů na kůži, ale také bradavic či hemoroidů. Kapky díky osvědčené kombinaci bylinek poškozenou pokožku intenzivně léčí a regenerují.

Síla bylin

Bioinformační kapky Audiron využívají sílu bylinných výtažků, které jsou v tradiční medicíně využívány již od pradávna. Byliny jsou bohaté na účinné ingredience a forma kapek je ideální pro dosažení maximální koncentrace, a tím i největšího efektu. Navíc kapky se velmi snadno používají a jednoduše se dávkují. Přirozeně se vstřebávají do těla a rychle působí.

Pro zdravý sluch

Audiron je přípravek s vysokými protizánětlivými účinky a působí zejména na oblast sluchového ústrojí. Jelikož sluch je jedním ze smyslů, který je velice citlivý na vnější podněty, je nutné o něj pečovat. Sluch navíc se zvyšujícím se věkem zhoršuje svou funkci a pravidelná údržba pomocí bioinformačních kapek pomůže zachovat jej v co nejlepší kondici po dlouhou dobu.

Proti bolesti i zánětu

Bioinformační kapky Auridon mají přirozený dezinfekční a antibakteriální efekt. Pomáhají likvidovat mikroorganismy a přispívají k léčbě zánětů středního ucha a dalších infekcí ve sluchovém ústrojí. Výtažek z jitrocele a kakostu zmírňuje příznaky zánětu a minimalizuje nepříjemné pálení či bolest. Zároveň pomáhají také při infekcích zvukodovu.

Nejen na sluchové ústrojí

Protizánětlivé účinky však zaznamenáte i všeobecně. Kapky Audiron jsou vhodné také k lokálnímu použití na pokožku, kdy působí podpůrně při různých kožních onemocněních, jako je akné či dermatitidy. Mimojiné také mírní bolesti v celém těle a pomáhají zejména při bolestech hlavy. Lze je použít také na hemoroidy a pro snížení horečky.

Použití: Kapky aplikujte přímo na postižená místa pomocí vatového tamponku několikrát denně, případně je možné zředit jej borovou vodou (30 kapek Audironu do 100 ml borové vody). Při zánětech ucha nakapejte maximálně 3 kapky přímo do ucha a vsuňte do zvukovodu smotek buničité vaty nasáklý Audironem.

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

audiron / Květa 8. 9. 2015 16:07

úžasné kapky pomohly mi při zánětu ucha i zalehnutí, bezvadně zhojily rozedřené ucho, a snižuje bolest rostoucího moudráku.

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Související dotazy z poradny

Nenašli jste to pravé? Co tohle?