Les Fleurs de Bach Aura parfém Energie 30 ml

Les Fleurs de Bach Aura parfém Energie 30 ml

  • Bez DPH 272 Kč

Aura parfém Energie Les Fleurs de Bach je unikátní kompozicí vybraných Bachových esencí v bio kvalitě doplněných několika esenciálními oleji. Oceníte jej ve chvílích, kdy budete mít pocit, že vám chybí energie a chuť do života. Bachovy esence ze zeměžluče, habru, dubu, růže a olivy posilují sebedůvěru, odstraňují vnitřní napětí a navrací fyzickou i psychickou energii.

Parfém v sobě snoubí Bachovy esence ze zeměžluče, habru obecného, dubu letního, růže šípkové a olivy, které obnovují sebedůvěru, odstraňují vnitřní napětí a nechuť k práci, navrací energii a dodávají chuť do života. To vše je doplněno esenciálními oleji z grepu, eukalyptu, skořice, černého smrku, vavřínu a ravensáry, které mají revitalizační účinky, dodávají energii a obnovují celkovou harmonii.

Použití: V případě potřeby rozstříkněte parfém nad hlavu (1-3 stříknutí) a nechte se zahalit vzniklou voňavou mlhou.

Pravdivé složení a vlastnosti

INCI: Alcohol Denat, Water (Aqua), Fragrance (Parfum), Alcohol, Centaurium Erythraea (Centaury) Flower Extract, Carpinus Betulus (Hornbeam) Flower Extract, Quercus Robur (Oak) Bud Extract, Rosa Canina (Wild Rose) Flower Extract, Olea Europaea (Olive) Flower Extract, Limonene, Linalool, Citronellol, Citral, Geraniol, Cinnamal

Možné alergeny: Alcohol Denat, Fragrance (Parfum), Alcohol, Limonene, Linalool, Citronellol, Citral, Geraniol, Cinnamal

Konzistence: tekutá

Obal: kovový, plastový

Složení: vhodné pro vegany

Účinek: podporující

Výrobce: Fleurs Essences et Harmonie, 53 rue des Batignolles, 75017 Paříž Francie, www.bachova-terapie.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?