Siddhalepa Ayur elixír č. 11 Abhayarishta 220 ml

Siddhalepa Ayur elixír č. 11 Abhayarishta 220 ml

Flush elixír č. 11 Ayur pomáhá regulovat činnost střev a trávení. Působí lehce projímavě, je vhodný při zácpách. Podporuje samočisticí schopnost organismu. Pomáhá při problémech s hemeroidy a krvácením.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Flush elixír č. 11 Ayur Siddhalepa pomáhá regulovat činnost střev a trávení. Působí lehce projímavě a je proto vhodný při zácpách. Podporuje samočisticí schopnost organismu, čistí krev od toxinů. Pomáhá při problémech s hemeroidy a krvácením. Podílí se na odstraňování mnoha druhů plísní z těla a zmírňuje nadýmání žaludku. Vychází ze staré indické receptury, která je zachovávána a dodržována po více jak 5000 let.

Každá z jednotlivých bylinných složek má svou podstatnou úlohu a je pečlivě vybrána tak, aby se navzájem podporovaly. Terminalia Chebula příznivě ovlivňuje činnost tlustého a tenkého střeva. Napomáhá lepšímu trávení tuků a také zefektivňuje hospodaření těla s cukrem v krvi. Woodfordia fructicosa napomáhá zmírňovat trávicí obtíže, jako jsou průjmy, zácpy, hemeroidy a nadýmání.

Látky obsažené v koriandru setém mají antiseptické účinky a pomáhají tak detoxikovat a dezinfikovat organismus. Předcházejí usazování plísní v těle a vzniku různých alergií a ekzémů. Kořen ze zázvoru má protizánětlivé a antibakteriální účinky. Usnadňuje průběh nachlazení, napomáhá trávení a zrychlení metabolismu.

Skladování: Nevystavujte přímému slunečnímu záření. Uchovávejte v suchu, při teplotě 10-25°C.

Dávkování: Užívejte dvě polévkové lžíce třikrát denně před jídlem.

Upozornění: Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Přípravek není určen dětem, těhotným a kojícím ženám.

Detailní složení a vlastnosti

INCI: Aqua, Saccharum Officinarum, Terminalia Chebula , Tribulus Terrestris , Coriandrum Sativum, Woodfordia Fructicosa, Embelia Ribes, Zingiber Officinale, Alcohol (10 %)

Možné alergeny: Alcohol (10 %)

Konzistence: tekutá

Obal: skleněný

Přebal: papírový

Složení: vhodné pro vegany

Specifická označení: ájurvédské produkty

Užití: vnitřní

Výrobce: Hettigoda Group, 33/3 Sri Dharmarama Road, Ratmalana Srí Lanka, www.siddhalepa.com

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?

Gynex 30 ml

Bioinformační kapky Gynex jsou skvělým pomocníkem pro správnou činnost zažívacího traktu i vylučovacího systému, podporují zdraví reprodukčního systému. Významné jsou účinky na menstruační cyklus.