Terranova Health B-komplex s vitamínem C 50 ks

Terranova Health B-komplex s vitamínem C 50 ks

379
374
Skladem > 50 ks
Možnosti dodání: již zítra u vás
Praha, OC DBK > 4 ks / Brno, Šilingrovo náměstí > 3 ks / Praha, Karlín > 3 ks / Praha, Palác Lucerna > 3 ks / Praha, OD Kotva > 1 ks

Doplněk stravy s B Komplexem doplněný o Vitamín C a další minerály pro funkčnost celého organismu. Se superpotravinami.

Zobrazit podrobné složení  >
Popis produktu
Z blogu4
Hodnocení0
Položit dotaz
Popis produktu

B-komplex s vitamínem C Terranova Health (B-Complex with Vitamin C) je doplněk stravy s komplexem vitamínů B a vitamínu C.

Vitamín C je důležitý pro správné fungování imunitní soustavy, má pozitivní vliv na psychiku, pomáhá léčit akné a další kožní problémy a také je nutný pro syntézu kolagenu. Vitamin B je důležitý pro nervovou soustavu.

ÚČINKY VITAMÍNŮ B A VITAMÍNU C

Vitamín B i vitamín C mají v těle širokospektrální účinky a nic se bez nich neobejde. Jsou zde zastoupeny vitamíny B1, B2, B6 a B12. Skupinu Béček doplňuje vitamín C spolu s dalšími minerály např. hořčíkem a vápníkem. S tímto komplexním zdrojem živin podpoříte svůj organismus v dokonalé pohodě. Účinky vitamínu C mají vliv zejména na správné fungování imunitní soustavy a syntézu kolagenu. Vitamín B podporuje nervovou soustavu, má vliv na zdravou pleť, podporuje krvetvorbu, pomáhá snížit únavu a vyčerpání a zlepšuje kvalitu spánku. Vitaminy B jsou také vhodné proti stresu a pomáhají mozku a nervům správně pracovat. Celkově je b-komplex doporučován pro podporu imunity, zmírnění únavy a správné fungování nervové soustavy.

Složení je obohaceno o superpotraviny, které přirozeně podporují účinky hlavních látek a zvyšují jejich vstřebatelnost. Najdeme zde např. rhodiolu, sibiřský ženšen nebo ašvagandu.

BEZ PŠENICE - BEZ LAKTÓZY - BEZ ŽELATINY - BEZ ŽIVOČIŠNÝCH SLOŽEK - BEZ PŘIDANÉHO CUKRU - BEZ BARVIV - NEOCHUCENÉ - BEZ KONZERVANTŮ

Doplňky stravy Terranova Health jsou obohaceny o svůj vlastní synergický komplex rostlinných látek a potravin zvaný Magnifood. Složky Magnifood jsou rostlinné látky/potraviny, které přirozeně ve větší míře obsahují daný minerál/vitamín, který daným doplňkem stravy suplementujeme. Tím je zajištěna maximální vstřebatelnost živin lidským organismem.

Doplněk stravy obsahuje tyto superpotraviny: RHODIOLA - SIBIŘSKÝ ŽENŠEN - ASHWAGHANDA

Většina rostlin používaných v Magnifood komplexu je navíc zpracována lyofilizací, která má jedinečnou schopnost uchovávat aktivní rostlinné enzymy a nejvyšší možné množství vitamínů a minerálů.

HLAVNÍ VÝHODY MAGNIFOOD KOMPLEX

  • má vysoký obsah přirozených vitamínů, minerálů a dalších živin
  • poskytuje synergické enzymy, které usnadňují trávicí procesy
  • poskytuje širokou škálu fytonutrientů, které napomáhají vstřebávání živin
  • pomáhá předcházet poškození buněk volnými radikály
  • chrání buňky před oxidačním stresem

Skladování: Skladujte na chladném a suchém místě.

Dávkování: 1 - 2 kapsle denně spolu s jídlem.

Upozornění: Není určeno pro děti do 3 let, těhotné a kojicí ženy.

B-komplex s vitamínem C je součástí balení:

Britská značka Terranova Health vyrábí doplňky stravy bez obsahu želatiny, laktózy, cukru či syntetických látek jako jsou barviva a konzervanty. Většina složek je získávána pomocí lyofilizace. Jejich motto zní je „Nechte v sobě zářit přírodu".

Ostatní kategorie: Imunita

Výrobce: BIO-NATURE , Trafalgar Park, Admiral Way , BD21 3LN, Keighley, West Yorkshire, Velká Británie

Nepřekračujte doporučené denní dávkování, Ukládejte mimo dosah dětí, Doplněk stravy neslouží jako náhrada pestré a vyvážené stravy.

Dle současné legislativy EU je možné u doplňků stravy a potravin uvádět pouze schválená zdravotní tvrzení. Není možné uvádět podrobnější informace, které by mohly vzbudit dojem jiného prospěšného účinku - i přes to, že se právě pro tyto vlastnosti používají historicky.

Podrobné složení produktu

Upozorňujeme, že seznam ingrediencí se u produktů může čas od času měnit a mírně se lišit. Nejaktuálnější informace najdete vždy na obale produktu. Složení aktualizujeme na pravidelné bázi dle informací našich dodavatelů.
Z blogu4

Brainfood - výživa pro mozek

Multifunkční a nepostradatelný vitamín C!

Pořiďte si zdraví

Vitamin E – zdatný bojovník proti stárnutí

Hodnocení

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni: Přihlásit se

Položit dotaz

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Podrobné složení produktu

Upozorňujeme, že seznam ingrediencí se u produktů může čas od času měnit a mírně se lišit. Nejaktuálnější informace najdete vždy na obale produktu. Složení aktualizujeme na pravidelné bázi dle informací našich dodavatelů.

Nenašli jste to pravé? Co tohle?