Saloos Balzám bio karité Eukalyptový 50 ml

Saloos Balzám bio karité Eukalyptový 50 ml

  • Bez DPH 103 Kč

Eukalyptový balzám uvolňuje dýchací cesty, usnadňuje dýchání a podporuje vykašlávání. Obsah éterických olejů z eukalyptu, máty a cedru přináší úlevu při respiračních onemocněních.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Univerzální eukalyptový balzám Saloos uvolňuje dýchací cesty, usnadňuje dýchání, rozpouští hleny a podporuje vykašlávání. Vyvážená receptura s obsahem éterických olejů z eukalyptu, máty a listů cedru přináší úlevu při respiračních onemocněních.

Eukalyptový balzám také můžete používat při zvýšené únavě a pocitech vyčerpání, při bolestech svalů i při vytrvalých bolestech hlavy a migrénách. Osvěžující mentolová vůně vás povzbudí a posílí.

Aplikace eukalyptového balzámu posiluje imunitní systém a osvěžuje tělo i mysl. Při velkém stresu a vyčerpání má dokonce zklidňující a uvolňující účinky. Kromě toho má eukalypt antivirové a dezinfekční účinky, a tak je mimo jiné výborným pomocníkem na ošetření odřeného nosu při rýmě.

Všestranný pomocník

Balzám bio karité Eukalyptus Saloos je univerzálním produktem, který můžete používat na různé partie celého těla. Díky složení z přírodních vyživujících ingrediencí pečuje o pokožku tváře i dalších problematických partií a lahodné esenciální oleje přinášejí úlevu i podkožním tkáním. Díky tužší konzistenci je vhodný do kabelky či pro cestování, protože nehrozí, že se vám vylije v zavazadle.

Příjemná textura

Balzám má velice příjemnou konzistenci, která taje po kontaktu s přirozeně teplou pokožkou a výborně se vstřebává. Balzámová textura je na pleti velice příjemná a vsakuje se během několika málo vteřin. Balzám je koncentrovanou péčí s vysokým obsahem účinných látek, které dodávají pleti vše, co potřebuje a zanechávají ji přirozeně krásnou.

Přírodní másla a oleje

Balzám neobsahuje vodu, díky tomu je dán větší prostor účinným a pleti prospěšným látkám, které jí dodávají intenzivní péči. Základ tvoří bambucké máslo, jehož výhodou je výborná snášenlivost všemi typy pokožky. Bambucké máslo nezatěžuje ani mastnější typ pokožky, neucpává póry a nepodporuje tvorbu pupínků, naopak má regenerační a hojivé účinky. 

Nejen proti bolestem

Bio karité balzám s obsahem eukalyptu se vám jistě bude hodit jako přípravek první pomoci, jež vás zachrání v mnoha situacích. Eukalyptová esence pomáhá například při rýmě, uvolňuje ucpané dýchací cesty a podporuje vykašlávání. Balzám navíc podporuje prokrvení pokožky a podkožních tkání, díky tomu uvolňuje namáhané svalstvo, přináší okamžitou úlevu a zmírňuje bolesti včetně migrén. 

Použití: Množství velikosti oříšku jemně vmasírujte do pokožky hrudníku a zad v oblasti mezi lopatkami. Při bolestech hlavy a migrénách vmasírujte velmi malé množství balzámu do spánků, vyvarujte se kontaktu s očima! Používejte podle potřeby.

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?

Bambucké máslo 50 ml

Uvedená fotografie je momentálně pouze ilustrační. Aktuální fotografii pro Vás už připravujeme :-). Bambucké máslo je univerzálním pomocníkem v péči o pokožku obličeje i celého těla. Díky přírodnímu složení je velice do