Martina Gebhardt Balzám na rty 15 ml

Martina Gebhardt Balzám na rty 15 ml

Ochranný balzám na rty o jemnou pokožku intenzivně pečuje, vyživuje ji a chrání před mrazem i větrem. Obsažené výživné oleje, vitamin E a lanolin zajišťují perfektní ochranu.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Ochranný balzám na rty Martina Gebhardt o jemnou pokožku rtů intenzivně pečuje, vyživuje ji a chrání před nepříznivými vnějšími vlivy, jako je mráz a vítr. Obsažené rostlinné oleje, vitamin E a lanolin zajišťují perfektní ochranu a výživu.

Obzvlášť v zimě naše rty hodně trpí, a proto bychom jim měli dopřát bohatou výživnou péči, která zabrání praskání a vysychání. O to se postará kvalitní bio olej z mandlí, bambucké máslo, včelí vosk a lanolin.

Díky obsahu medu je balzám velice výživný a má silné hojivé účinky. Bez obav můžete balzám použít i na záděry na rukou, jež se díky němu budou rychleji hojit.

Použití: Malé množství balzámu naneste na rty kdykoliv během dne.

Ostatní kategorie: Dekorativní kosmetika

Výrobce: Martina Gebhardt Naturkosmetik und Naturwaren GmbH, St. Wendelinstr. 3, D-86935 Rott / Pessenhausen Německo, www.martinagebhardt.cz

Naše hodnocení:

Velmi vhodný pro rozpraskané rty, hlavně v zimě
Medová vůně i chuť :)
Balení vydrží velmi dlouho, vhodné do kabelky
Dá se použít na jakákoli suchá místa na těle, kdykoli podle potřeby a lze ho použít i na ekzematickou pleť
Musí se sahat do kelímku, ale na to se dá zvyknout :)

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

Skvělá záležitost / Sandra 16. 3. 2017 09:20

perfektní produkt pro suché, rozpraskané rty. Rty mi hodně praskají a tohle je jeden z mála balzámů, který mi rty opravdu pořádně promastí. Body má navíc pro mě za to, že se leskne. Takže dva v jednom. Za mě spokojenost.

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?