Lily Lolo Mineral Cosmetics BB krém Light 40 ml

Lily Lolo Mineral Cosmetics BB krém Light 40 ml

  • Bez DPH 437 Kč

BB krém Light ve světlém odstínu od Lily Lolo Mineral Cosmetics pleť perfektně sjednotí a zároveň prozáří. Navíc pokožce poskytne i dokonalou péči díky vysokému obsahu kvalitních rostlinných olejů a Aloe vera. Výborné krycí schopnosti a jeho výdrž zajišťují obsažené minerální pigmenty.

Aloe vera má skvělé hydratační schopnosti. Jojobový olej pomáhá sjednocovat nerovnou produkci mazu a je díky tomu vhodný pro všechny typy pleti. Olej z pšeničných klíčků a mandlových jadérek aktivně pečují i o tu nejnáročnější pleť a pokrývají všechny její potřeby. Působí preventivně proti předčasnému stárnutí pleti a vyhlazují jemné vrásky a linky.

Olej z granátových semínek dodává pleti krásně zdravý a jednotný odstín. Taktéž má výborné anti-age účinky. Základ tónovací složky BB krému tvoří minerální pigmenty. Díky tomu na pleti výborně drží, kryje drobné pleťové nedostatky, neslévá se do vrásek a nevypadá na pleti jako nepřirozená maska.

Použití: Jemně vklepejte malé množství BB krému do pokožky obličeje a dekoltu.

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

/ Renáta 8. 3. 2017 09:43

Za mňa spokojnosť, mám normálnu pleť so sklonmi k červenaniu. Tento krém nie je síce výrazne krycím, ale i cez to pleť zjednocuje a zároveň ju robí rozjasnenou. Výhodou je, že sa výborne aplikuje na pleť.

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?