Argital Bělicí zubní pasta s propolisem a dentie 75 ml

Argital Bělicí zubní pasta s propolisem a dentie 75 ml

Skladem > 10 ks

Zubní pasta jemně čistí vaše zuby, efektivně odstraňuje zubní plak a brání vzniku zubního kazu. Šetrné bělící složky navracejí zubům zářivý odstín a esenciální oleje zaručí svěží dech.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Argital Bělící zubní pasta s propolisem a dentie je výbornou volbou pro jemné čištění zubů díky kvalitnímu složení z přírodních složek. Je nezbytným přípravkem pro každodenní ústní hygienu. Napomáhá efektivně odstraňovat zubní plak z povrchu zubů a chránit je tak před vznikem zubního kazu. Jemně pečuje také o dásně a působí preventivně proti zánětlivým onemocněním v ústní dutině.

Vyvážený obsah účinných složek s antibakteriálními a dezinfekčními vlastnostmi zabraňuje množení mikrobů, jež poškozují zubní sklovinu. Zároveň bojuje proti tvorbě zubního kamene. Prášek dentie je přírodním abrazivem, které šetrně bělí zuby, odstraňuje barevné skvrny od čaje i kávy a navrací zubům jejich přirozený bílý odstín. Je také skvělým prostředkem, jenž působí příznivě při paradentóze a dalších onemocněních dásní.

Esenciální oleje z máty a anýzu dodávají svěží dech po celý den a příznivě ovlivňují prokrvení dásní. Výtažek  z propolisu napomáhá chránit sliznice ústní dutiny a léčit afty, opary či další drobná onemocnění. Tato zubní pasta tak komplexně pečuje o dutinu ústní, dlouhodobě osvěžuje dech a dodává zubům zářivý bílý odstín.

Přírodní péče

Zubní pasta Argital s propolisem a dentie je tou pravou volbou pro ty z vás, kdo nechtějí dělat kompromisy v každodenní péči. Je maximálně ekologicky šetrná díky přírodnímu složení, nedráždí dásně a ústní dutinu a nezatěžuje vaše tělo zbytečnými chemikáliemi. Zubní pasta Argital čistí vaše zuby šetrně, avšak důsledně a zároveň efektivně ochrání proti zubnímu kazu i onemocněním dásní a má rovněž bělící účinky.

Čistota a bělení v jednom

Základem této přírodní zubní pasty je prášek dentie, který dokáže účinně odstranit nečistoty v oblasti zubů, mezizubních prostor i celé ústní dutiny a zároveň bělí zuby díky odstranění dlouhodobě usazených nečistot. Dentie díky svým abrazivním schopnostem účinně odstraňuje nahromaděný pigment například od pití kávy či červeného vína a napomáhá navrátit zubům přirozeně zářivý bílý odstín. 

Čisté zuby a svěží dech

Zubní pasta rovněž obsahuje mořskou sůl, jež působí antibakteriálně a antisepticky a pomáhá spolu s dalšími ingrediencemi dezinfikovat drobná poranění dutiny ústní. Propolis je pak velmi cennou složkou, která má intenzivní regenerační účinky, podporuje hojení a chrání proti podráždění dásní. Esenciální oleje z anýzu a máty pak pečují o váš svěží dech po celý den. 

Použití: Používejte pro čištění zubů dvakrát denně či po každém jídle. Pro dokonalou ústní hygienu používejte společně s přírodní ústní vodou.

Ostatní kategorie: Zubní pasty s jílem

Výrobce: ARGITAL, Via Della Tecnologia, 9, 97015 Modica Itálie, www.argital.it

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

zkušenost / Patrik 17. 2. 2017 11:25

Zubní pasta nezklame ani nenadchne. Příjemný je obsah jílu, který zlepšuje čistící efekt. Nicméně pasta je mdlá, svěží dech zrovna nepřidá. Dle mého cena neodpovídá kvalitám produktu.

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?