Saloos Benzoe Siam 60% 10 ml

Saloos Benzoe Siam 60% 10 ml

  • Bez DPH 104 Kč

Éterický olej Benzoe Siam Saloos má skvělé harmonizační účinky na tělo i mysl. Zklidňuje, pomáhá snadněji snášet stres i nadměrné starosti. Kromě toho působí benzoe pozitivně na zažívací a vylučovací trakt, tělo pročišťuje a posiluje jej.

Benzoe pomáhá při nadměrné psychické zátěži, mírní dopady stresu a pomáhá ke klidnějšímu spánku. Příjemně sladká vanilková vůně mírní nadměrné přemýšlení o problémech a starostech, zklidňuje tělo i mysl. Navíc má pozitivní účinky na činnost zažívacího traktu, působí při nadýmání a průjmu, pomáhá při onemocněních močového měchýře.

Uvolněte svou mysl

Éterický olej Benzoe Saloos je esencí ze siamské pryskyřice rostoucí v Laosu, Thajsku, Kambodži a Vietnamu. Benzoe je velice oblíbenou součástí kadidla a velmi dlouhou dobu se rovněž používá ve výrobě parfémů. Benzoe dokáže omamně provonět váš domov svou nasládlou vanilkovou vůní a pomáhá prohlubovat odpočinek. Je vhodnou esencí rovněž pro rozjímání a meditaci.

Proti stresu a napětí

Benzoe se vyznačuje silnými účinky na psychiku. Přináśí rychlou úlevu při zvýšeném stresu a duševním vyčerpání. Zároveň pomáhá zapomenout na starosti, uvolnit napjatou mysl a zmírňuje rovněž bolesti hlavy a migrénu. Zároveň podporuje zdravou funkci trávicího traktu a ulevuje při nadměrné plynnatosi a průjmech. Dále také pomáhá při onemocněních močového měchýře a pomáhá organismu bojovat se záněty.

Tajemství aromaterapie

Jednodruhové éterické oleje Saloos se vyznačují komplexními účinky na vaše tělo i mysl. Aromaterapie je umění využití vonných esencí k ovlivnění duševního i tělesného rozpoložení a dokáže pomoci při mnoha problémech. Esenciální oleje Saloos jsou vyráběny ve vysoké kvalitě a lze je používat jak do aromalampy, tak jimi například ozvláštnit kosmetiku k zesílení jejich účinků. Z široké nabídky vůní si jistě vyberete.

Použití: Pár kapek oleje nakapejte do vody v aromalampě, zapalte svíčku a nechte odpařovat. Nenechávejte hořet bez dozoru.

Tip: Pár kapek éterického oleje můžete přidat do čistého rostlinného oleje či krému, a vytvořit si tak vlastní jedinečnou vůni.

Upozornění: Éterický olej neaplikujte na pokožku nezředěný. Není vhodný pro těhotné ženy a děti do 3 let věku.

Pravdivé složení a vlastnosti

INCI: Styrax Tonkinensis Oil

Možné alergeny: Styrax Tonkinensis Oil

Aromaterapeutické účinky: hojení ran a zánětů, nachlazení a viróza, nespavost a nervozita, onemocnění močových cest, problematická pleť a akné, revmatismus a artritida, stres a úzkost, suchá pleť

Konzistence: olejová

Obal: skleněný

Složení: vhodné pro vegany

Výrobce: M+H, Míča a Harašta s.r.o., Terronská 19, 160 06 Praha Česká republika, www.saloos-kosmetik.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?

Citron bio 10 ml

Vůně čerstvého právě utrženého citronu dokonale osvěží vaše smysly a povzbudí unavenou mysl. Tento éterický olej je jedním z nejlepších na detoxikaci, spouští totiž očistné procesy v celém organismu.

Bergamot 5 ml

Bergamot posiluje zdraví horních cest dýchacích, chrání je před infekcí a pomáhá i při samotném nachlazení. Má harmonizační účinky také na psychiku, působí antidepresivně.