Saloos Benzoe Siam 60% 10 ml

Saloos Benzoe Siam 60% 10 ml

  • Značka: Saloos
  • Balení: 10 ml
  • Dostupnost: Skladem > 10 ks
  • Bez DPH 112 Kč

Éterický olej Benzoe Siam má skvělé harmonizační účinky na tělo i mysl. Působí pozitivně na zažívací a vylučovací trakt, tělo pročišťuje a posiluje jej.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Éterický olej Benzoe Siam Saloos má skvělé harmonizační účinky na tělo i mysl. Zklidňuje, pomáhá snadněji snášet stres i nadměrné starosti. Kromě toho působí benzoe pozitivně na zažívací a vylučovací trakt, tělo pročišťuje a posiluje jej.

Benzoe pomáhá při nadměrné psychické zátěži, mírní dopady stresu a pomáhá ke klidnějšímu spánku. Příjemně sladká vanilková vůně mírní nadměrné přemýšlení o problémech a starostech, zklidňuje tělo i mysl. Navíc má pozitivní účinky na činnost zažívacího traktu, působí při nadýmání a průjmu, pomáhá při onemocněních močového měchýře.

Uvolněte svou mysl

Éterický olej Benzoe Saloos je esencí ze siamské pryskyřice rostoucí v Laosu, Thajsku, Kambodži a Vietnamu. Benzoe je velice oblíbenou součástí kadidla a velmi dlouhou dobu se rovněž používá ve výrobě parfémů. Benzoe dokáže omamně provonět váš domov svou nasládlou vanilkovou vůní a pomáhá prohlubovat odpočinek. Je vhodnou esencí rovněž pro rozjímání a meditaci.

Proti stresu a napětí

Benzoe se vyznačuje silnými účinky na psychiku. Přináśí rychlou úlevu při zvýšeném stresu a duševním vyčerpání. Zároveň pomáhá zapomenout na starosti, uvolnit napjatou mysl a zmírňuje rovněž bolesti hlavy a migrénu. Zároveň podporuje zdravou funkci trávicího traktu a ulevuje při nadměrné plynnatosi a průjmech. Dále také pomáhá při onemocněních močového měchýře a pomáhá organismu bojovat se záněty.

Tajemství aromaterapie

Jednodruhové éterické oleje Saloos se vyznačují komplexními účinky na vaše tělo i mysl. Aromaterapie je umění využití vonných esencí k ovlivnění duševního i tělesného rozpoložení a dokáže pomoci při mnoha problémech. Esenciální oleje Saloos jsou vyráběny ve vysoké kvalitě a lze je používat jak do aromalampy, tak jimi například ozvláštnit kosmetiku k zesílení jejich účinků. Z široké nabídky vůní si jistě vyberete.

Použití: Pár kapek oleje nakapejte do vody v aromalampě, zapalte svíčku a nechte odpařovat. Nenechávejte hořet bez dozoru.

Tip: Pár kapek éterického oleje můžete přidat do čistého rostlinného oleje či krému, a vytvořit si tak vlastní jedinečnou vůni.

Upozornění: Éterický olej neaplikujte na pokožku nezředěný. Není vhodný pro těhotné ženy a děti do 3 let věku.

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?