Black Friday je tu! Mega slevy 50 - 90 %! Ale pozor, platí pouze 27. - 30. 11.!

Chovatelské potřeby

I naši čtyřnozí (či okřídlení) mazlíčci si, stejně jako my, zaslouží něco navíc, aby byli zdraví, vitální a spokojení. Dopřejte jim tedy kvalitní produkty pro zpestření každodenního života. Třeba misky na vodu a žrádlo, které jsou nejen krásné na pohled, ale především praktické, a jako bonus i ekologické. V nabídce produktů pro zvířátka najdete také nejrůznější hračky pro nikdy nekončící zábavu, které jsou vyrobené z materiálů přátelských k životnímu prostředí. V této kategorii nechybí ani produkty pro péči o srst nebo přírodní lékárna, protože i naše němé přátele občas potrápí nějaký ten zdravotní problém.

Cena
Filtrovat produkty
Značky
Certifikáty
Zvířata
Cena
-
Novinka
370 Kč
Přírodní balzám na tlapky je určený nejen pejskům, ale také kočičkám jako ochrana před nepříznivým vlivům počasí.
Novinka
180 Kč
Tuhý šampon s levandulovým a rozmarýnovým olejem je určen především pro psy s krátkou srstí. Šampon vytváří bohatou pěnu, pečuje a regeneruje pokožku.
Novinka
210 Kč
Zubní pasta pro psí i kočičí miláčky obsahuje přírodní abraziva plná minerálů, která zuby důkladně vyčistí a poskytne všestrannou péči o dásně. 
Novinka
310 Kč
Přírodní šampon s kondicionérem je určen pro psy s dlouhou i krátkou srstí. Šampon vytváří bohatou pěnu, díky které psa šetrně umyjete a zároveň poskytnete jeho srsti balzám v podobě lanolinu a včelího vosku.