Zpříjemněte si nákup DOPRAVOU ZDARMA: pouze tento týden 26. 10. – 1. 11.!

Knihy

Knihy jako zdroj vědění a inspirace jsou už po mnoho staletí nepostradatelnými pomocníky. V dnešní době vychází o přírodním způsobu života, o ekologii (těla, duše i planety) a bio stylu života nepřeberné množství titulů, stačí si vybrat... ať už to budou knihy o zdraví, o zlepšení zraku a zdravotního stavu, o potravinách či rostlinách a bylinkách...

Cena
Filtrovat produkty
Značky
Cena
-
240 Kč
Kniha Dobrý zrak bez brýlí se věnuje poruchám zraku a možnostem jeho zlepšení. Zajímá vás, co můžete pro zdraví svých očí udělat vy sami? Jednoznačnou odpověď najdete v Libermanově stěžejním díle.
Sleva 20 %
298 Kč   239 Kč
Vtipná a hravá multimediální kniha s humorným příběhem o nenasytné parybě plná říkanek, písniček a nápaditých ilustrací v komiksovém stylu. Je vhodná pro dětičky již od 4 let.
Výprodej
365 Kč
Jak se v dnešní uspěchané době naučit poslouchat své vnitřní hodiny a žít tak dlouhý život bez potíží? Přesně o tom se dočtete v této publikaci.
Výprodej
335 Kč
Zánět je často podceňovaným problémem, který bývá příčinou různých chronických a civilizačních onemocnění, která se projevují například únavou, vyrážkami, alergiemi a podobně.
99 Kč
40 receptů pro snadnou a rychlou detoxikaci využijete po celý rok. Autorka vám na 111 stranách dokáže, že při detoxikaci nemusíte hladovět, a naopak si můžete dopřávat chutná a pestrá jídla.