Black Friday je tu! Mega slevy 50 - 90 %! Ale pozor, platí pouze 27. - 30. 11.!

Zero waste

Cílem zero waste neboli 'bez odpadu' je zamezit plýtvání se zdroji a tak jsou tyto produkty vyrobeny z recyklovaných či snadno recyklovatelných materiálů a je možné je opakovaně a dlouhodobě používat. Zero waste se snaží efektivně a hospodárně využívat zdroje tak, aby nevznikal zbytečný nerecyklovatelný odpad, který se hromadí v životním prostředí.

Cena
Filtrovat produkty
Značky
Certifikáty
Složení
Cena
-
Sleva 50 %
205 Kč   103 Kč
Síťovka s krátkým uchem se vám vejde do každé tašky, kabelky i kapsy a pohodlně v ní odnesete i větší nákup. Klasická síťovka je v malinové barvě originálním doplňkem.
Sleva 50 %
205 Kč   103 Kč
Síťovka s krátkým uchem se vám vejde do každé tašky, kabelky i kapsy a pohodlně v ní odnesete i větší nákup. Klasická síťovka je v tyrkysové barvě originálním doplňkem.
82 Kč
Malý síťovinový sáček Re-Sack je skvělým pomocníkem pro nákup ovoce a zeleniny. S přehledem unese několik kilogramů a navíc máte jistotu, že se na rozdíl od těch igelitových neprotrhne.
Novinka
119 Kč
100% přírodní a ekologická lžička z kokosového dřeva je ručně vyráběná. Je skvělá na dezerty, smoothie, kaše nebo třeba polévky.
79 Kč
Praktický síťový sáček z biobavlny na uchování ovoce a zeleniny. Hodí se k samotnému nákupu, ale i k následnému skladování.
Novinka
119 Kč
100% přírodní a ekologická lžička z ebenového dřeva je ručně vyráběná ze zbytků dřeva při zpracování nábytku. Je skvělá na dezerty, smoothie, kaše nebo třeba polévky.