Zero waste

Cílem zero waste neboli 'bez odpadu' je zamezit plýtvání se zdroji a tak jsou tyto produkty vyrobeny z recyklovaných či snadno recyklovatelných materiálů a je možné je opakovaně a dlouhodobě používat. Zero waste se snaží efektivně a hospodárně využívat zdroje tak, aby nevznikal zbytečný nerecyklovatelný odpad, který se hromadí v životním prostředí.

Cena
Filtrovat produkty
Značky
Certifikáty
Složení
Cena
-
Sleva 20 %
111 Kč   89 Kč
Síťovka s krátkým uchem se vám vejde do každé tašky, kabelky i kapsy a pohodlně v ní odnesete i větší nákup. Klasická síťovka je vyrobena z biobavlny.
Sleva 37 %
205 Kč   129 Kč
Síťovka s krátkým uchem se vám vejde do každé tašky, kabelky i kapsy a pohodlně v ní odnesete i větší nákup. Klasická síťovka je v červené barvě originálním doplňkem.
95 Kč
Slámová eko brčka jsou skvělou alternativou plastových. Drží tvar, neovlivňují chuť drinku a jsou opakovatelně použitelná!
123 Kč
Síťovka s krátkým uchem se vám vejde do každé tašky, kabelky i kapsy a pohodlně v ní odnesete i větší nákup. Klasická síťovka je stylová a praktická, díky jejímu použití netvoříte zbytečný odpad.
 
100% přírodní a ekologická lžička z ebenového dřeva je ručně vyráběná ze zbytků dřeva při zpracování nábytku. Je skvělá na dezerty, smoothie, kaše nebo třeba polévky.
Sleva 41 %
220 Kč   129 Kč
Síťovka s dlouhým uchem se vám vejde do každé tašky, kabelky i kapsy a pohodlně v ní odnesete i větší nákup. Klasická síťovka je v zelené barvě originálním doplňkem.
 
100% přírodní a ekologická lžička z kokosového dřeva je ručně vyráběná. Je skvělá na dezerty, smoothie, kaše nebo třeba polévky.