MÁDARA: NENECHTE SI UJÍT AŽ 30% SLEVU + DÁREK! Pouze 21.10. - 1.11.

Oční linky

Ať tekuté či minerální, oční linky jsou základem kosmetické výbavy každé ženy. Zvýrazní váš pohled a dotáhnou líčení k dokonalosti. Tekuté oční linky s praktickým štětečkem jsou vhodné pro kosmetické začátečnice, neboť se velmi snadno nanášejí. Minerální linky pak oceníte v případě, že upřednostňujete přirozenější vzhled a rády si hrajete s barvami. Tak i tak, kvalitní přírodní složení očních linek je šetrné k citlivé pokožce očí a nezpůsobuje podráždění.

Cena
Filtrovat produkty
Značky
Certifikáty
Barva
Složení
Cena
-
79 Kč
Tužka na oči v univerzálním černém odstínu je každodenní nezbytností do vaší kosmetické taštičky. Využijete ji pro přirozenou tenkou linku pro denní nošení i pro výrazné kouřové líčení na večer.
79 Kč
Tužka na oči v přirozeném tmavě hnědém odstínu precizně orámuje vaše oči a okamžitě prohloubí váš pohled. Přírodní složení nedráždí oči a je vhodné i pro nositelky kontaktních čoček.
79 Kč
Tužka na oči v elegantním šedivém odstínu jemně zvýrazní váš pohled a podtrhne modrou či hnědou barvu očí. Díky kvalitnímu složení se snadno nanáší a vydrží ve skvělém stavu po celý den.
305 Kč
Tužka na obočí s kartáčkem Light Stone má světlý, šedohnědý odstín a je vhodná pro všechny světlovlásky. Snadno s ní obočí zvýrazníte a během dne bude pečovat o pokožku pod ním.
160 Kč
S tužkou v matně bílém odstínu snadno rozzáříte a zvýrazníte svůj pohled a opticky zvětšíte oči. Díky přírodním olejům a voskům se snadno roztírá a současně pečuje o jemnou pokožku víčka.
160 Kč
Tužka na oči ve zlatém odstínu je jako dělaná do vánočního období. Rozzáří váš pohled a současně díky svému složení pečuje o jemnou pokožku očního víčka.
79 Kč
Tužka na oči v unikátním tmavě modrém odstínu, který hraje tóny námořnické modři až k ultramarínové. Tento odstín podtrhne vaši přirozenou barvu očí a vydrží v perfektním stavu po celý den.
160 Kč
S tužkou v nesmrtelném matném černém odstínu hravě vytvoříte tenké i výraznější oční linky. Složení je plné přírodních olejů a vosků, a díky tomu pokožku víčka ochrání před vysušením.
305 Kč
Oční linky vytvořené tužkou ve tmavém švestkovém odstínu budou slušet hlavně hnědým a zeleným očím. Díky přírodním olejům budou navíc pečovat o pokožku jejich víček.
419 Kč
Černé tekuté linky s tenkým hrotem a dlouhou rukojetí jsou výborným parťákem pro vytvoření líčení, které se hodí pro každou příležitost a bude slušet všem barvám očí.
305 Kč
Čokoládově hnědá tužka vám pomůže učesat a zvýraznit obočí, aniž by výsledek vypadal nepřirozeně. Obsahuje pečující oleje a součástí balení je i praktický kartáček.
ZAO
290 Kč
Tekuté oční linky obsahují intenzivní minerální pigmenty a díky velmi tenkému štětečku umožňují precizní nalíčení. Náhradní náplň vám pomůže ušetřit peníze, a navíc je ekologičtější.